משפחת גולדין הגישה בקשה להצטרף להליך המשפטי בבג''צ העוסק בתדירות ותנאי אסירי חמאס בבתי הכלא - 0404
משפחת גולדין הגישה בקשה להצטרף להליך המשפטי בבג דובר צה"ל

משפחת גולדין הגישה בקשה להצטרף להליך המשפטי בבג"צ העוסק בתדירות ותנאי אסירי חמאס בבתי הכלא

משפחתו של קצין צה״ל, סגן הדר גולדין, הגישו לבית המשפט בקשה להצטרף להליך המשפטי בבג״צ העוסק בתדירות ביקורי המשפחות ובתנאי אסירי חמאס בבתי הכלא בישראל.

מדובר בעתירה שהוגשה בתחילת שנת 2017 על ידי משפחתו של אסיר המשויך לארגון חמאס, פאדי סאמי נמנם. בתיק זה צפוי להתקיים דיון ב-14 בפברואר 2018.

בבקשה שהגישה משפחת גולדין באמצעות יועציה המשפטיים, פרופ׳ אביעד הכהן, עו״ד עודד סבוראי והקליניקות המשפטיות בשערי משפט, נכתב כי ״עניינה של עתירה זו עוסק בתביעת בני משפחות מחבלי החמאס וארגוני הטרור להקל את המדיניות בעניין ביקורי המשפחות ותנאי הכליאה. למבקשים עניין רב, אישי ממשי וישיר, הברור מאליו לכל בר דעת, בדחיית עתירה זו ואך מן הראוי הוא כי בבוא בית המשפט להכריע בסוגיה רגישה וחשובה זו, יישמע קול המבקשים, מפיהם-שלהם, בטרם תינתן הכרעה בעתירה״.

ממשפחת גולדין נמסר ״ביקורי המשפחות ותנאי הקייטנה לאסירי חמאס בבתי הכלא הישראלים יכולים להוות מנוף לחץ על הנהגת חמאס שתוביל להשבת הדר ואורון הביתה. אנו עומדים לצד ממשלת ישראל ושרי הקבינט המדיני-בטחוני שקיבלו באומץ החלטה לטפל בסוגיה, ובלבד שהיא אכן תיושם״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]