תביעה נגד עיריית חיפה: טיילה ברחוב יפה נוף, נפלה ונחבלה קשות - 0404
תביעה נגד עיריית חיפה: טיילה ברחוב יפה נוף, נפלה ונחבלה קשות 0404

תביעה נגד עיריית חיפה: טיילה ברחוב יפה נוף, נפלה ונחבלה קשות

רחוב יפה נוף, אחד הרחובות היפים בחיפה שממנו נשקף הנוף המדהים של העיר והמפרץ, משמש מוקד למטיילים רבים. לתושבת העיר כבת 70 הטיול ברחוב הסתיים בנפילה קשה ולנזקי גוף רבים.

באמצעות סאמי אבו עורך דין מומחה לתביעות נזקי גוף, הגישה האישה תביעה לבית  משפט השלום בעיר, ובו מציינת כי לפני כשנה, בעת שהתהלכה ברחוב, נתקלה ב"מפגע שיצר הבדלי גבהים וכתוצאה מכך מעדה ונפלה". היא פונתה למרכז הרפואי "בני ציון", התלוננה על כאבים בידיים ובכתף שמאל.

הרופאים אבחנו הגבלה בתנועות והיא קיבלה טיפול וקיבוע ושוחררה לביתה עם המלצה על מנוחה ומעקב רפואי אורתופדי. כעבור כמה ימים, עברה האישה צילום רנטגן לכתף שמאל, שהדגים שבר בצוואר אנטומי. לאחר שכאביה החמירו. היא פנתה לקופ"ח מאוחדת, התלוננה על כאבים בשורש כף יד, ואובחנו תנועות המלוות בכאב, רגישות והגבלה בתנועות.

האשה טופלה, אבל כאביה לא פסקו. והיא עברה בדיקת תהודה מגנטית MRI למפרק כתף שמאל, שהראתה קרע חלקי. בתביעה נטען כי עד היום האישה ממשיכה במעקב רפואי אורתופדי בקופת החולים ובבתי חולים, לרבות טיפולי פיזיותרפיה.

לתביעה צורפה חוות דעת של מומחה לכירורגיה אורתופדית, שקבע כי לאישה קיימת נכות של  100% זמנית לחצי שנה ונכות לצמיתות של 15% בשל הגבלה בתנועות כתף שמאל.

התביעה שצירפה צילומים ממקום הנפילה, משאירה לבית המשפט לקבוע את גובה הפיצויים על נזקי הגוף שנגרמו לאישה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]