הרבנים מאיימים לתבוע את ליברמן: ״מסית ומשקר במודע - הרבנים מעודדים להתגייס ליחידות המובחרות״ - 0404
הרבנים מאיימים לתבוע את ליברמן: ״מסית ומשקר במודע – הרבנים מעודדים להתגייס ליחידות המובחרות״ ישראל ביתנו

הרבנים מאיימים לתבוע את ליברמן: ״מסית ומשקר במודע – הרבנים מעודדים להתגייס ליחידות המובחרות״

לרבני ישראל נמאס. נמאס להם ששר הביטחון אביגדור ליברמן עושה פוליטיקה על חשבונם וכעת הם מורידים כפפות ומבהירים כי במידה ולא יתנצל, הם יגישו נגדו תלונה בגין הוצאת דיבה.

בלשכת הרב שמואל אליהו, רבה של צפת, הגיבו בזעם ובאיום לדברים שאמר ליברמן נגד הרבנים בעת ביקורו בשבת באשדוד: ״הוא מסית ומשקר במודע. הרבנים מעודדים את תלמידיהם להתגייב ליחידות היותר מובחרות. הרבנים קוראים להם לא להשתתף ביחידות השדה המעורבות שבהן מורידים את הרף הצבאי על מנת לקדם אג׳נדות פוליטיות. רק במשטרים חשוכים אסור לבקר את הצבא. אנחנו במדינת ישראל. צה״ל הוא לא חברה פרטית של אביגדור ליברמן. אם הוא לא יתנצל ויבטל את הוראתו (שלא לאפשר לרבנים להגיע לאירוע צה״ל), הוא יצטרך לעמוד מול תביעות משפטיות, גם על שקריו״.

הרב שלמה אבינר הבהיר גם הוא שליברמן לא אמר אמת. הרב אבינר אמר ל״ישראל היום״: ״אני לא עובד מדינה ולא מוזמן לאירועים של צה״ל. שיהיה בריא ושהשם יתן לו בריאות ואריכות ימים״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]