ליברמן: ״המחבל חי כרגע חיי כלב בבריחה, על זמן שאול - נשיג אותו״ - 0404
ליברמן: ״המחבל חי כרגע חיי כלב בבריחה, על זמן שאול – נשיג אותו״ אריאל חרמוני, משרד הביטחון

ליברמן: ״המחבל חי כרגע חיי כלב בבריחה, על זמן שאול – נשיג אותו״

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, ביקר ברמב״ם את שני לוחמי הימ"מ הפצועים מהמבצע בעיר המחבלים ג'נין. השר שלח מסר למחבל ואמר כי הוא ״חי על זמן שאול״.

ליברמן: "אני רוצה להודות עוד הפעם לכוחות הביטחון על העבודה המצוינת, על האומץ, על המקצועיות, והמלחמה בטרור זה לא אירוע חד פעמי, זה מאמץ מתמשך, וכמובן מגיעה תודה באופן מיוחד לאותם לוחמים של ימ"מ שגילו גם אומץ לב, גם נחישות, ואני בטוח שגם אותו מחבל שהצליח להימלט אנחנו במהרה נשיג אותו ונסגור איתו חשבון. הוא צריך לדעת שהוא חי כרגע חיי כלב בבריחה, הוא חי על זמן שאול, ונשיג אותו. אנחנו יודעים הכל, מי המחבלים, מי הסייענים, מי האנשים הנוספים שהיו סייענים לפיגוע ונגיע לכולם. אף אחד לא יסתובב חופשי, נגיע לכולם, נביא את כולם והם ישלמו את מלוא המחיר״.

ליברמן הוסיף ואמר: ״באופן כללי צריך להבין שחמאס, שהוא מתקשה להוציא היום פיגועים מרצועת עזה, נמצא שם במצב מאוד מאוד קשה, מנסה כרגע להוציא פיגועים מיהודה ושומרון וגם מנסה לפתח זירות חדשות, קודם כל בדרום לבנון, מה שצריך להדאיג זה הניסיון שלהם לפתח תשתיות טרור בדרום לבנון ולנסות גם משם לאיים על מדינת ישראל.

אנחנו לא נסכים שמצד אחד חמאס ידבר על המצוקה, על הסיוע ההומניטארי ומצד שני ינסה להוציא פיגועים מיהודה ושומרון, או לבנות תשתיות טרור בדרום לבנון, זה לא יהיה. גם כל הידידות פתאום בין הנציג הבכיר של חמאס, סלאח עארורי, לנסראללה, לחיזבאללה, זה דבר שנאחנו עוקבים אחריו ולכל התפתחות תהיה תשובה הולמת״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]