חשיפה: הפינוק החדש של מד"א - שני ג'יפים בעלות מיליון ש"ח. בכיר בארגון: "מיועדים למנכ"ל ולסגנו - שיא החוצפה" - 0404
חשיפה: הפינוק החדש של מד 0404

חשיפה: הפינוק החדש של מד"א – שני ג'יפים בעלות מיליון ש"ח. בכיר בארגון: "מיועדים למנכ"ל ולסגנו – שיא החוצפה"

פרסום ראשון: רק לפני כמה ימים אישרו האוצר וח"כ גפני להעביר למד"א תקציב לטובת הפעילות ביהודה ושומרון. ח"כים נלחמו על העניין ודיונים סערו וכאמור, לבסוף התקציב אושר.

בכל הזמן הזה, חונים להם בחניון מד"א בתחנה בתל אביב שני ג'יפים יוקרתיים… יוקרתיים מאוד. שני כלי הרכב נחתו בארגון כבר לפני כשבוע, אך הם הוכנסו לתוך החניון וכך, אף אחד לא ראה ולא שמע עליהם, עד לרגע זה.

מדובר ברכב יוקרתי מדגם ג׳יפ גרנד צ׳רוקי ״טריילהוק״ (4X4) – רכב המתאים לבעלי ממון רב. עלות כל רכב מוערכת בכחצי מיליון ש"ח, כולל האבזור. הרכב היקר כולל בתוכו ריפודי עור לבנים, שיא השכלול האלקטרוני, שיא השכלולים שיכול רכב שטח להציע, כולל הגבהה אוטומטית מהכביש.

גרנד צ'ירוקי טריילהוק בעל מנוע V6 עם 282 כ"ס ותיבת 8 הילוכים אוטומטית (0-100 ב-9 שניות). בעל מערכת 4X4 לנסיעת שטח מורכבת. צג 8.5 אינטש, מערכת שמע עם 9 רמקולים, סאב וופר, חישוקי 19 אינצ', פנסי בי-קסנון, גג נפתח, מצלמה אחורית, בקרת שיוט ייחודית, מערכת בלימה אוטונומית ואפילו מערכת לחנייה אוטומטית במקביל וניצב וזה לא הכל.

גורם בכיר במד"א אמר לחדשות 0404 כי כלי הרכב מיועדים למנכ"ל ולסגנו: "רכשו אותם עבורם. אלי בין המנכ"ל אמור היה לעלות על הרכב החדש ולהחליף עם הוולבו שיש לו מטעם מד"א. אני אומר לכם חד משמעית – הם רועדים להסתובב עם כלי הרכב האלה בחוץ. זו תקופה רגישה של כסף וחוששים כאן ממה שיגיד הציבור… ולכן שני הג'יפים עומדים כרגע בחנייה".

0404

 
הגורם הוסיף ואמר: "לא צריך כזה רכב במד"א כדי להציל חיים. אין ברכב הזה שום דבר של הצלת חיים. אני מבין שמנכ"ל וגם הסגן שלו יכולים וזכאים לקבל רכב מכובד, אבל למה אי אפשר להסתדר עם ג'יפ ניסן, קיה, מיצובישי ודומיהם? מדוע צריך להפגיז ברכב מטורף, שמוציא עיניים ובמיוחד על רקע שיש עובדים במד"א שבקושי מסתדרים כלכלית ומקבלים משכורת רעב"?
 
ממד"א נמסר בתגובה: "המידע שבידכם שגוי מיסודו. בהתאם לאתגרים בהם נדרש מגן דוד אדום לעמוד, הוחלט כבר לפני מספר שנים להחזיק רכבי 4X4 מדגמים שונים, אשר הוכיחו את יעילותם ונחיצותם. במסגרת חידוש צי רכבי השטח נרכשו רכבים אלו. עפ"י המדיניות הקיימת במד"א, בעלי תפקידים משתמשים ברכבים הקיימים בארגון בהתאם לצורך. יודגש כי למנכ"ל מד"א אין רכב אישי מסוג זה".
 
בתמונות: הפינוק החדש של מד"א.

0404

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]