ארמלי בבקשה לאוהדי מכבי חיפה: "אל תעזבו את הקבוצה כשהיא בצרה״ - 0404
ארמלי בבקשה לאוהדי מכבי חיפה: תום אברמסון

ארמלי בבקשה לאוהדי מכבי חיפה: "אל תעזבו את הקבוצה כשהיא בצרה״

"אל תעזבו את הקבוצה כשהיא בצרה, אנא מכם בקשה אישית" – מי שהעביר את המסר המרגש הזה הוא לא אחר מאשר החלוץ זאהי ארמלי, מי שהיה בעברו אחד הכוכבים הגדולים בתולדות מכבי חיפה והשחקן שהצעיד את המועדון לשלוש אליפויות, מה שנראה כל כך רחוק מהתקופה הנוכחית.

ארמלי החליט שדווקא בתקופה הזו שבה מכבי חיפה בעיקר נתונה ללחץ, ביקורת וחוסר סבלנות בכל מדיה אפשרית, הדרך הנכונה היא לתמוך ולעטוף את השחקנים ובעיקר מבקש מהקהל למרות הקושי וטעויות העבר, להתאחד פעם נוספת אחרי מכבי חיפה: "אתם אלו שתחזירו את הביטחון והניצחונות למכבי חיפה".

לארמלי לקח מספר ימים לחשוב מהי הדרך הנכונה ביותר להעביר את המסר ובעיקר הדגיש מבחינתו כמה חשוב השקט למועדון בשלב זה. ההחלטה בסופו של דבר היתה להעביר מסר של פיוס ואחדות לקהל של מכבי חיפה ואלו הם הדברים כפי שמסר החלוץ:

"אני לא רוצה לדבר על העבר. נעשו הרבה טעויות וקשה כל הזמן לדבר מי אשם ומי לא אשם. לפי דעתי צריך להתכונן למשחקים עד סוף העונה, איך לגבש קבוצה, שנראית לי בלי מצב רוח טוב.

להחזיר את הביטחון לשחקנים, כי מה שנשאר לעונה הזו זה גביע ומשחקי תחתית קשים. לקהל הרחב של מכבי חיפה – אל תעזבו את הקבוצה כשהיא בצרה, תמשיכו לבוא למשחקים ולעודד בצורה מכובדת אפילו שלא הולך, כי אתם אלה שתחזירו את הביטחון והניצחונות למכבי. אנא מכם, בקשה אישית ממני".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]