משה שבח: "התפלל למעננו בני, שראש הממשלה יפתח את לבו לבניין ארץ ישראל" - 0404
צילום: רועי חד

משה שבח: "התפלל למעננו בני, שראש הממשלה יפתח את לבו לבניין ארץ ישראל"

הבוקר (שלישי), התקיימה העלייה לקבר של רזיאל שבח הי"ד אב לשישה שנרצח לפני שבוע בפיגוע ירי על ידי מחבלים סמוך לחוות גלעד. אביו, משה שבח, תושב חולון, בכה מעל קברו.

משה שבח: "בכוחך אתה היום קרוב לקבה יותר מכולנו, לצעוק. כשם שהצלחת מלמטה אין לנו ספק שתצליח מלמעלה. גם הצלע השלישית. ישוב ארץ ישראל שכל כך אהבת יתקיים בנו. אנחנו מתפללים ש ד' ייתן בליבם של כל מקבלי ההחלטות ובראשם ראש הממשלה. לקיים את צוואתך. בעצם צוואת עם ישראל. ש ד יתן בליבם להסיר כל מכשול כדי שנוכל לקיים את מצוות ישוב ארץ ישראל. ואז תושלם הצלע השלישית. התפלל עלינו על רעייתך על הבנים על הבנות שלך. יש בכחך. לך בכחך זה ותצליח.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן דיבר גם הוא מעל קברו של הרב רזיאל והבטיח לקיים את צוואתו: "קנית את מקומך כאן למנוחת עולמים בחוות גלעד. אנחנו מבטיחים לך שנעשה הכל כולנו להרמת קרן ישראל דווקא מתוך הבור העצום הזה, אנחנו מבטיחים לך שיחד אתכם נעשה הכל כדי שחוות גלעד תוכר כישוב במדינת ישראל, כדי שבמקום הזה תהיה תנופת בנייה לזכרך. כדי שכל אותם רוצחים יידעו שעם ישראל חזק ועם ישראל חי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]