התפוצץ להם בפרצוף בלון אבו מאזן - מה יעשה השמאל כעת? - 0404
התפוצץ להם בפרצוף בלון אבו מאזן – מה יעשה השמאל כעת? קרמלין

התפוצץ להם בפרצוף בלון אבו מאזן – מה יעשה השמאל כעת?

מזה תקופה ארוכה מאוד אנחנו טוענים שאבו מאזן אינו פרטנר. לא רק שאינו פרטנר לשלום (מי בכלל צריך שלום איתם?), הוא גם אינו פרטנר לשיחה, להבנה או לכל מושג אחר שמזכיר את צמד המילים ״בן אדם״.

אבו מאזן הוא מחבל. מחבל אמיתי המסתתר תחת הגדרת ״מנהיג״.

להיכן נעלמו כל אלה שבנו עליו? כל אלה שאמרו שישראל צריכה לחבק אותו? כל אלה שהגיעו לרמאללה לבקרו, חייכו כמו מסוממים בתמונות סלפי איתו ואף הלכו לבקר בקברו של הארכי-מחבלהרוצח השפל ערפאת.

שנים שהם מקשקשים לנו על שלום. על מזרח תיכון חדש, על שיתוף פעולה, דו קיום ועוד סיסמאות חלולות.

שנים שהם התעלמו מדבריו המסיתים של אבו מאזןאותו אבו מאזן שקראנו כאן לסמנו כיעד חיסול. אבו מאזן היה המסית הראשי לפגיעה בחיי יהודים והוא נותר כזה. הוא זה שקרא למות למען הר הבית. הוא זה שפיו ולבו שלחו אלינו מחבלים לרצוח. אותו היינו חייבים להוריד מבעוד מועד.

אמש, אבו מאזן כבר לא יכול היה להתאפק. בסופו של דבר קופץ להם הקפיץ הרצחנישנאתי והם משחררים. ואז הוא אמר. אמר שירושלים של הערבים ולא תהיה שום עסקה מבלי ש״אלקודס״ תכלל בה. הוא גם ייחל להחרבת ביתו של נשיא ארה״ב ושלח עוד מסרים ערסיים מלאי שנאה ליהודים.

אנחנו, לא הופתענו. קשה לייצור שכזה לשמור את כל השנאה בלב. רגע לפני שהוא מפנה את הבמה, הוא כבר מפנטז על קבר כמו של הרוצח ערפאת. שיבואו לבקרו ויראו בו מנהיג משלהםרוצח היהודים. הוא יודע שיהיו גם כמה ישראלים שיפקדו את קברו. זה כל כך ברור.

לפתע, אנשי השמאל לא מצאו את המילים. מה הם יאמרו עכשיו על המחבל הנסתר מרמאללה? הרי מבחינתם הוא היה הפרטנר האולטימטיבי והוא כבר לאמה יעשה השמאל לאחר שבלון אבו מאזן התפוצץ? על מה ינגן כעת? בכינור השלום שלהם כבר לא נותרו מיתרים. מנגינתו תמה. עוד לפני שהחלה.

תתעוררו, הזויים!

תמר הירדני, ויקיפדיה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]