השר אריאל בחוות גלעד במסר לראש הממשלה: "אשר את חוות גלעד" - 0404

השר אריאל בחוות גלעד במסר לראש הממשלה: "אשר את חוות גלעד"

השר אורי אריאל ביקר הבוקר (ראשון), את המשפחה האבלה בחוות גלעד יחד עם ראש מועצת שומרון.

אריאל: "אנחנו נשבעים לבנות את ארץ ישראל ואין מי שיעצור בעד גאולת עם ישראל. אנחנו נבנה וניטע ונלד אי אפשר לעצור את המנגינה הזו, זו מנגינה אלוקית שאנחנו בה שליחים ונשתדל להיות שליחים נאמנים. אני פונה לראש הממשלה בידינו הדבר להחיש את הפעולות האלה, אנחנו מבקשים עוד היום לאשר את חוות גלעד, לא היינו צריכים להגיע לרגע הזה אך הוא הגיע ומחייב את כולנו ואותך ראש הממשלה כמוביל את מדינת ישראל. בבניין הארץ ננוחם".

בביקורו בניחום האבלים אמר השר אורי אריאל באופן אישי ליעל אלמנתו של הרב רזיאל שבח ז״ל: ״מדינת ישראל כולה מחבקת אותך ואת הילדים ואת כל המשפחה על האבדה היקרה שאין לה מחיר. מי יתן שהשם ייקום דמו של הרב רזיאל שבח הי"ד וישלח לכולנו נחמה".

השר הוסיף: "הגיע הזמן שחוות גלעד יסודר באופן הכי חוקי וינתנו לאנשים הגרים בו את כל הזכויות שמגיעות לאזרחים במדינת ישראל, כפי שהם משרתים בצה"ל וכפי שהם ממלאים את כל החובות שלהם. אנחנו והממשלה מחויבים לכך ונפעל כדי שזה יקרה מהר בימים הקרובים ויתחילו פה גם עבודות בנייה וגם פעולות נוספות שיחזקו את היישוב, יחזקו את השומרון ויחזקו את עם ישראל וארץ ישראל".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]