משרד מילוסלבסקי אדריכלים פתח שלוחה חדשה בחיפה - 0404
+
משרד מילוסלבסקי אדריכלים פתח שלוחה חדשה בחיפה

משרד מילוסלבסקי אדריכלים פתח שלוחה חדשה בחיפה

משרד מילוסלבסקי אדריכלים, שהוקם בשנת 1937 ונמנה בין משרדי האדריכלים הגדולים והוותיקים בארץ, פתח שלוחה חדשה של המשרד בחיפה. בסיס הפעילות המרכזי של המשרד הוא בבני ברק עם שלוחה בצפת שבצפון, ובימים אלו נפתחה השלוחה החדשה בחיפה. סה"כ מועסקים במשרד כ-40 אנשי מקצוע בסביבת עבודה המשלבת אדריכלים צעירים, ואדריכלים בעלי ניסיון רב שנים.

גיא מילוסלבסקי מציין ש"על מנת לתת מענה ללקוחות הנמצאים באזור חיפה, הקריות, עכו, נהריה ועוד, החלטנו לפתוח את השלוחה החדשה. משרדנו מעורב כיום בתכנון של מספר פרויקטים באזור זה, ואני צופה כי פעילות זו תגדל משמעותית בשנים הקרובות".

בין לקוחות המשרד נמנות חברות בניה וחברות העוסקות בתחום הבניה לגובה מהגדולות בארץ – שיכון ובינוי, רובינשטיין, יורוקום, צרפתי, י.ח דמרי, אזורים, רוגובין, אביב, תדהר, אפריקה ישראל ואחרים.

בנוסף המשרד עובד עם גופים ציבוריים וממשלתיים: משרד הביטחון, משרד השיכון, מינהל מקרקעי ישראל, שירותי בריאות כללית, קופת חולים מאוחדת, קופת חולים לאומית, משרד המסחר והתעשיה  ועוד.

לאחרונה זכה להיות חברה מתכננת עבור רמ"י, ומקדם תב"עות בהיקפים של אלפי יח"ד בנתניה, רמלה, ירושלים, אור יהודה, באר יעקב ומקומות רבים נוספים.

בפורטפוליו המשרד תכנון פרויקטים רבים של משרדים, מגורים, מלונאות ודיור מוגן, ספורט ומבני ציבור, במסגרתם באות  לידי ביטוי תפיסות חדשניות ועיצוב ייחודי המתאים לסביבתו. המשרד תכנן ומתעתד לתכנן מס' משמעותי של מגדלים אשר חלקם מעל 50-60 קומות, כאשר גולת הוא מגדל "בין ערים" – המגדל הגבוה ביותר במזרח התיכון בגובה של 100 קומות עם שימושים מעורבים.