חצוף מאופס: מי אתה אביב גפן שתקבע שבוחרי הימין אשמים? מה אתה עשית בשביל המדינה? - 0404
חצוף מאופס: מי אתה אביב גפן שתקבע שבוחרי הימין אשמים? מה אתה עשית בשביל המדינה? אמיר גלעד, ויקיפדיה

חצוף מאופס: מי אתה אביב גפן שתקבע שבוחרי הימין אשמים? מה אתה עשית בשביל המדינה?

 

חתיכת חצוף! כן, אתה, אדון אביב גפן. אתה אולי מוסיקאי טוב, אבל אתה בעיקר חוצפן גדול. מי אתה שתקבע שמי שהצביע לבנימין נתניהו הוא האשם? מי אתה שתתייג ישראלים רבים שבחרו ימין? מי שם אותך לנצל את הופעתך לדעות הפוליטיות המטופשות שלך?

כך אמרת: ״ביבי הפעיל את הפצצה הכי מפחידה ומרושעת בעולם, שזה לפלגאותי מעצבן שתמיד הוא אשם. הוא לא אשם, מי שבחר בו אשם״. כן, אתה סבור שראש הממשלה הוא המפלג ולא דעותיך ודעות חבריךדעות קיצוניות של שמאל הזוי ובזוי.

גפן, אתה גם לא מבין איך זה שאריה דרעי שגנב והורשע, מכתיב לך איך לחיות. האמת, גם אנחנו לא סבורים שמי שישב בכלא צריך להמשיך ולקבל תפקיד ציבורי בישראל, אבל מי אתה אביב גפן שתשאל את השאלה הזאת? מה אתה עשית עבור מדינת ישראל?

מה עשית בצבא שלא שירתת בו? אתה זה שקראת שלא לשרת בצה״ל. לסרב. אותך צריך היה להוקיע ולהוריד מכל במה אפשרית. חבריך בשמאל נתנו לך במה. הפכו אותך לאביב מחמד. לשופט בתכנית ריאלטי. אתה אחד שהיה צריך להעלם לחלוטין מהנוף הישראלי. אתה לא אהוב, אתה לא מודל לחיקוי, אתה לא דוגמא לכלום. אתה פשוט כמו השיר שלך, אתה דוגמא ל״דור מזוין״ (גם אם התכוונת אחרת) ומזל שרק בודדים כמוך יש בכל הדור הזה. אפס!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]