בעקבות פניית עיריית ירושלים לבית המשפט ניתן צו סגירה מיידי לגג אולם קדמא בתלפיות - 0404
בעקבות פניית עיריית ירושלים לבית המשפט ניתן צו סגירה מיידי לגג אולם קדמא בתלפיות 0404

בעקבות פניית עיריית ירושלים לבית המשפט ניתן צו סגירה מיידי לגג אולם קדמא בתלפיות

בעקבות פניית עיריית ירושלים לבית המשפט לעניינים מקומיים, הורה בית המשפט לבעלי אולם קדמא בתלפיות לסגור באופן מיידי את גג האולם לקיום אירועים. ההחלטה התקבלה בעקבות ערעור שהגישה העירייה על החלטת בית המשפט לעניינים מקומיים.

בחודש נובמבר 2017 נדחתה בקשת העירייה למתן צו סגירה לאולם על-ידי בית המשפט לעניינים מקומיים. על החלטה זו הגישה העירייה ערעור לבית המשפט המחוזי, אשר קיבל את ערעור העירייה והחזיר התיק להכרעת בית המשפט לעניינים מקומיים, לאחר שקבע כי החלטת בית המשפט לעניינים מקומיים התקבלה על סמך תגובת בעלי האולם בלבד וללא עמדת התביעה העירונית לטענות.

לאחר הגשת תגובה על ידי התביעה העירונית לטענות בעלי האולם, קבע בית המשפט לעניינים מקומיים כי יש לקבל את הבקשה ביחס לגג האולם בלבד.

נקבע כי הליקויים הנוגעים להיעדר יציאות חירום בשטח הגג מצדיקים מתן צו סגירה מיידי, כי אין אישורים בסיסיים היכולים להבטיח כי השימוש בגג כאולם אירועים אינו מסכן את שלום הציבור, ולכן קיים חשש לשלום הציבור המצדיק מתן צו סגירה מיידי.

עיריית ירושלים באמצעות התביעה העירונית באגף היועץ המשפטי, בשיתוף גורמי האכיפה העירוניים, לרבות מחלקות האכיפה, הבקרה והרישוי באגף קידום עסקים, המחלקה למבנים מסוכנים, רשות הכבאות ומשטרת ירושלים (תחנת מוריה), תמשיך לבצע את עבודת האכיפה על-מנת לשמור על בריאות ושלום הציבור ולמגר תופעת שאלה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]