שב''חים מעסיקים ומלינים רבים נתפסו בפשיטת כוחותינו ברחבי הדרום - 0404
שב דוברות המשטרה

שב"חים מעסיקים ומלינים רבים נתפסו בפשיטת כוחותינו ברחבי הדרום

משטרת ישראל פעלה אתמול ברחבי ערי הדרום כנגד הימצאותם של שוהים בלתי חוקיים וטיפול כנגד אלו המעסיקים והמלינים את שוהים אלו. הכוחות פשטו על עסקים, אזורי תעשייה, אתרי בניה ומקומות נוספים. בסיום חקירת החשודים נכלאו 8 מתוכם.

בפעילות שוטרי ופקחי יחידת השיטור העירוני באשדוד יחד עם לוחמי מג"ב ויחידת "יואב", פשטו הכוחות על מקומות שונים ברחבי העיר אותרו ונבדקו 73 חשודים מתוכם עוכבו 12 שוהים לחקירה בתחנת המשטרה בעיר. שניים מאלו נעצרו בסיום חקירתם, 1 בחשד לזיוף אישור שהייה ו-1 נוסף שללא אישורים כלל. כמו כן נחקרו 2 בחשד לעבירת העסקה והלנה של שב"חים ושוחררו בסיום חקירתם.

בנוסף אותר בן מיעוטים עם אישורים כחוק שעסק ברוכלות ברחוב, סחורתו הוחרמה וכנגדו נאכף דו"ח בגין רוכלות לא חוקית. עוד במהלך הפעילות אותרו 6 שוהים ללא אישורים בדירה שברחוב שלמה בן יוסף בעיר. עם כניסתם של לוחמי מג"ב אל תוך הדירה הבחינו בחשוד שעובר בין המרפסות דרך הפיגומים שהוקמו במקום. גם חשוד זה נעצר על ידי הכוחות ונמצא כי אין ברשותו אישורי שהייה כחוק.

בפעילות שוטרים ולוחמי יס"מ באשקלון אותרו ונבדקו 10 חשודים בשהייה בלתי חוקית בתחומי מדינת ישראל. שישה מחשודים אלו נכלאו בסיום חקירתם במשטרה. כמו כן נחקר חשוד ישראלי בחשד כי הלין חמישה חשודים, שב"חים בשנות ה-20 לחייהם תושבי חלחול, ברחוב אלקנה בעיר. בסיום חקירתו שוחרר בתנאים מגבילים.

בפעילות שוטרים ולוחמי מג"ב בקריית מלאכי אותרו ונבדקו שני חשודים, תושבי בית אולא ביניהם קטין כבן 16, בשהייה בלתי חוקית עת אלה נמצאו בחממות הסמוכות למושב גבעתי. השניים עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה שבסיומה שוחררו והורחקו אל מחסום המעבר לשטחם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]