אלמנת הנרצח: "החלטנו לקבור את רזיאל באדמת חוות גלעד - זו הייתה צוואתו" - 0404
אלמנת הנרצח: מד״א

אלמנת הנרצח: "החלטנו לקבור את רזיאל באדמת חוות גלעד – זו הייתה צוואתו"

לאחר פיגוע הירי הקשה אמש, משפחת הנרצח הודיעה כי החליטה לקבור את הרב רזיאל באדמת חוות גלעד.

יעל אלמנתו של הרב רזיאל שבח: "החלטנו יחד עם המשפחה לקבור את רזיאל בעלי היקר והאהוב, ה' יקום דמו, בישוב חוות גלעד, במקום בו פעל. רזיאל ביקש שאם יקרה לו משהו, הוא ייקבר בחוות גלעד. אנחנו מכבדים את בקשתו ואנחנו נקבור אותו בישוב שהוא כל כך אהב ופעל בו. אני קוראת ומבקשת מכל עם ישראל להגיע ללוות את רזיאל היקר בחוות גלעד שבשומרון. זו בקשתי״.

ישיבת רועה ישראל

ראש מועצת שומרון, יוסי דגן: "אני קורא לראש הממשלה ולשר הבטחון – אפשרו למשפחה היקרה הזו לממש את רצונה ולקיים את צוואת הנרצח ולקבור את רזיאל היקר הי"ד בישוב שהוא כל כך אהב ובו הוא חי ופעל. ביום כזה נוראי למשפחה, לשומרון ולעם ישראל, התשובה הנכונה לאותם מרצחים שפלים שרצו לרצוח יהודי ובעצם לגרש אותנו ע״י כך מאחיזתנו בארץ ישראל, היא להודיע היום על אישור תוכנית המתאר ועל הכרה מלאה בישוב חוות גלעד. להסיר את כל המגבלות הפוליטיות על הבניה. להודיע על מאות יחידות דיור בחוות גלעד – זה מה שיגדע את המוטיבציה של הטרור. הם רוצים לפגוע בנו ולגרש אותנו מהארץ שלנו ע״י טרור והפחדות ועם ישראל יגדל, יפרח ויבנה בדיוק באותו מקום שהיה פיגוע".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]