הפיגוע בשומרון: מוקדם יותר התקבלה התראה על פיגוע ירי באזור - 0404
הפיגוע בשומרון: מוקדם יותר התקבלה התראה על פיגוע ירי באזור רועי חדי

הפיגוע בשומרון: מוקדם יותר התקבלה התראה על פיגוע ירי באזור

אב לשישה, כבן 35, נרצח בפיגוע הירי שביצעו מחבלים מרכב חולף סמוך לחוות גלעד בשומרון.

מוקדם יותר הערב (ג׳) התקבלה התראה על אפשרות לפיגוע ירי או פיגוע דקירה באזור חווארה – באותה גזרה.

יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון: "הערב קרה לנו הנורא מכל. רזיאל שבח הי"ד נרצח ע"י השפלים באדם. הוא הקדיש את חייו להצלת חיים – ואויבינו עסוקים רק בגדיעתם. אני רוצה לחזק את כוחות הבטחון העומדים על משמרתם. תושבי השומרון ומדינת ישראל כולה אבלים על האבדה הגדולה הזו. ומחבקים את המשפחה ואת הילדים היתומים.

ברגעים אלו אני חייב לומר אמירה קשה אך מחובתי לומר אותה. רזיאל נרצח על כביש שבו למרות הבטחות חוזרות ונשנות – טרם הוצבו מצלמות בטחון. שבאמצעותם כבר היו נתפסים הרוצחים הנתעבים.

רזיאל הי"ד נרצח סמוך לישוב חוות גלעד בו אין מרכיבי בטחון למרות בקשות חוזרות ונשנות של המועצה וכל זאת משיקולים פוליטיים. הפיגוע הנורא הזה צריך להיות תמרור אזהרה אדיר. אני קורא לממשלת ישראל להפסיק לעצור מרכיבי בטחון משיקולים מדיניים או פוליטיים דבר לא צריך לעמוד בינינו לבין הצלת חיים". עוד הוסיף דגן, "תושבי השומרון חזקים. אני רוצה להעביר מסר ברור לאויבייינו: לא תנצחו אותנו. אנחנו כאן כדי להשאר. עם ישראל חי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]