קמטק קיבלה הזמנות ל-17 מערכות הדור הבא לבדיקות מטרולוגיה בשבבים - 0404
קמטק קיבלה הזמנות ל-17 מערכות הדור הבא לבדיקות מטרולוגיה בשבבים מיכאל קויימן, ויקיפדיה

קמטק קיבלה הזמנות ל-17 מערכות הדור הבא לבדיקות מטרולוגיה בשבבים

חברת קמטק, הודיעה היום כי קיבלה הזמנות, מרביתן לרכישת מספר מערכות, המסתכמות לסך של 17 מערכות הדור החדש למדידה של bumps 3D metrology בשוק המארזים המתקדמים.

ההזמנות התקבלו ממספר לקוחות Tier-1 במהלך השבועות האחרונים. מרבית המערכות יותקנו במהלך המחצית הראשונה של 2018.

הזמנות אלו התקבלו לאחר שקמטק הציגה את מערכת הדור הבא שלה למדידה של bumps בשבבים לשוק המארזים המתקדמים, אשר הושקה בתערוכת Semicon שנערכה בטאיוואן בספטמבר 2017, וכן אושרה על-ידי חלק מלקוחותיה הגדולים של קמטק.

רמי לנגר, COO, אמר: "לאחר ההשקה המוצלחת של מוצר הדור החדש ותהליכי ההכשרה הקפדניים שנערכו למוצר על-ידי לקוחותינו, כבר קיבלנו הזמנות ראשונות ומשמעותיות, מלקוחות ה-Top-tier שלנו. זוהי הוכחה נוספת למעמדנו כמובילים בשוק המטרולוגיה למארזים המתקדמים. מערכות הדור הבא שלנו פותחו כדי לענות על הצרכים הגוברים והקפדניים של שוק זה, הן בתפוקה והן במידת הדיוק".

רפי עמית, מנכ"ל קמטק הוסיף: "הזמנות אלו, לצד צבר ההזמנות החזק ביותר שלנו אי פעם, מהווים פתיחה מבטיחה לשנת 2018. אנו נרגשים מההזדמנויות העומדות בפנינו בשנה הקרובה. ההשקה המוצלחת של מערכת המטרולוגיה שלנו מחזקת את יכולתנו לשמר את היתרונות התחרותיים שלנו בשוק זה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]