משפחת נתניהו על חשיפת ההקלטות: ״רדיפה, שפיכות דמים ושיימינג״ - 0404
משפחת נתניהו על חשיפת ההקלטות: ״רדיפה, שפיכות דמים ושיימינג״

משפחת נתניהו על חשיפת ההקלטות: ״רדיפה, שפיכות דמים ושיימינג״

חברת החדשות חשפה הערב הקלטות לא נעימות של יאיר נתניהו וחבריו, עת שבילו במועדונים, תחת השפעת אלכוהול ושוחחו על נערות ליווי וכסף.

בין השאר, אמר יאיר לחברו ניר מימון, בנו של הטיקון קובי מיימון, תוך שהוא צוחק, כי אביו, ראש הממשלה, סידר לאביו הטייקון את עסקת הגז שהניבה לו ״20 מיליארד דולר״.

ראוי לציין כי בין ראש הממשלה ובין קובי מיימון אין שום קשר חברי והשניים כלל אינם נוהגים להפגש.

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר בתגובה לחשיפת הקלטות: ״יחשוב כל הורה שצפה בכתבה איך היה מגיב לו כל אמירת סרק של ילדיו הייתה הופכת לכותרת ראשית בערוץ 2, כל יציאה מהבית מושא לתחקיר וכל שיחה יעד להקלטת סתר.
 
רדיפה, שפיכות דמים ושיימינג – כל האמצעים כשרים בעיניכם לפגוע בממשלת הליכוד בראשות נתניהו, גם במחיר פגיעה חסרת מעצורים בבני משפחתו. אינכם בוחלים אפילו בשימוש בהקלטת סתר שנערכה באופן מגמתי ושנעשתה באופן מביש ובלתי חוקי ע"י נהג במשרד רה"מ.
 
ברשעות חטטנית כזאת לא סיקרתם אף בן משפחה של שום ראש ממשלה אחר, כולל בני משפחה שהפגינו נגד חיילי צה"ל בזמן מבצע צבאי וזכו כמעט לאפס סיקור.
 
מסע הצייד שלכם הגיע לשפל חדש וחסר תקדים עם פרסום הקלטת סתר של דברים שנאמרו בצחוק לפני שנתיים וחצי בין צעירים בבילוי עם אלכוהול. הדברים אינם ראויים לשידור בתכנית של רכילות זולה, לא כל שכן במהדורת חדשות מרכזית.
 
גורמי האבטחה הם אלה שמחליטים על סידורי האבטחה וההסעה של בניו של ראש הממשלה. כשאתר איראני מפרסם את תמונותיהם של יאיר ואבנר וקורא לחיסולם, כנראה שיש לגורמי האבטחה סיבה טובה לעשות זאת.
 
לראש הממשלה אין שום קשר עם קובי מימון, אותו פגש רק פעם אחת לפני כעשר שנים. ראש הממשלה נתניהו העביר את מתווה הגז דווקא משום שרצה להציב תחרות לשדה הגז תמר שבבעלותו של קובי מימון. ראש הממשלה כלל לא ידע על הקשר בין בנו יאיר לבנו של קובי מימון. יאיר כלל לא מצוי בנושא מתווה הגז, ואם דיבר בנושא, ברור שעשה זאת בבדיחות הדעת.
 
אין בכוונתנו להתייחס ליתר הרכילות הזולה והמרושעת על קטעי דברים שנאמרו בצחוק לאחר ערב של שתיה, שאינם משקפים כלל את עמדותיו של יאיר, ושהוצאו מהקשרם בהקלטת הסתר המבושלת, המגמתית והלא חוקית.

הגיע הזמן שתעזבו את ילדיו של ראש הממשלה ותתמודדו איתו ישירות בקלפי״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]