המפכ''ל דורש מהאוצר הבהרות בנושא ההצעה לפגוע בתנאי השירות של שוטרי ישראל - 0404
המפכ גיא ורון

המפכ"ל דורש מהאוצר הבהרות בנושא ההצעה לפגוע בתנאי השירות של שוטרי ישראל

מפכ״ל המשטרה רנ״צ רוני אלשיך פנה מוקדם יותר היום (שני), לראש אגף התקציבים במשרד האוצר בכדי לבקש הבהרות בנושא הצעת המחליטים, אשר נועדה לפגוע בתנאי השירות של שוטרי ושוטרות משטרת ישראל.

ראש אגף התקציבים במשרד האוצר, מר שאול מרידור, התחייב בפני מפכ״ל המשטרה כי הדברים יידונו בין הצדדים, תוך התחייבות של משרד האוצר להימנע מצעדים חד צדדיים ולהגיע להסכמה בעניין.

אלשיך חוזר ומבהיר כי לא קיימת תוספת שכר אמיתית שתהווה פיצוי הולם למסירותם של השוטרים, אשר מתייצבים בכל שעה, בכל מזג האויר ובכל מקום, בשבתות ובחגים, לכל קריאה ומשימה, ללא כל תגמול שכרי על שעות עבודה רבות נוספות וללא כל יכולת להתאגד ולדון על תנאי שירותם.

אין עוד ארגון בישראל שהחגים, המועדים וימי החופשות הלאומיים מהווים עבור עובדיו את התקופות העמוסות והאינטנסיביות ביותר שיש. בכך השוטרים משלמים מחירים אישיים ומשפחתיים, ללא אח ורע לאף גורם אחר המועסק על ידי המדינה.

המפכ"ל רואה בפיקוד המשטרה והשר לבטחון הפנים את הועד של כלל השוטרים והשוטרות לכל דבר ועניין. ״ועד״ זה ייצג את השוטרים בכל נושא אשר משיק לתנאי שירותם ושכרם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]