חברת צרפתי שמעון החלה לאכלס את פרויקט הקוטג'ים בראש העין - 0404
חברת צרפתי שמעון החלה לאכלס את פרויקט הקוטג'ים בראש העין צרפתי שמעון

חברת צרפתי שמעון החלה לאכלס את פרויקט הקוטג'ים בראש העין

חברת צרפתי שמעון החלה לאכלס את שלב א' בפרויקט צרפתי בפסגות אפק- מתחם הקוטג'ים, הכולל 36 יחידות. הפרויקט כולו של צמודי הקרקע כולל שני שלבים וסך הכל 68 קוטג'ים מעוצבים ומרווחים בעלי גינה רחבת ידיים. האכלוס ההדרגתי של רוכשי שלב א', החל לאחר הליך קבלת תופס 4 למבנים שהתקבל לאחרונה.

בימים אלה משווק שלב ב' הכולל 32 קוטג'ים, במחיר התחלתי של 3.1 מיליון ש"ח.

הקוטג'ים כוללים מפרט טכני עשיר ואיכותי, גינה פרטית צמודה ושתי חניות. הקוטג'ים בני 6 חדרים, בשטח של כ-192 מ"ר ועד כ- 255 מ"ר ומרפסות בשטח של כ-26 מ"ר וגינה בשטח של כ- 300 מ"ר.

הקוטג'ים תוכננו על ידי משרד האדריכלים קו מתאר, תוך מתן דגש לפרטיות מרבית של כל יחידה ולנראות חיצונית של כל קוטג'. מהחברה נמסר כי לאור הוותק הרב שצברו בתחום הבניה צמודת הקרקע, ידעו לייעל את התכנון בהתאם לדרישותיהם של הרוכשים.

לדברי אבי צרפתי, סמנכ"ל בחברת צרפתי שמעון "העובדה שצמודי הקרקע בשלב א'  מאוכלסים מהווה עבורנו מקדם מכירות יעיל במיוחד, שכן אין טוב ממראה עיניים. אנשים שמתעניינים באים למקום ויכולים להתרשם מאיכות הבניה, מהקונספט ועיצובו של הקוטג' לדוגמא ומהאדריכלות של המבנים המבדלת מפרויקטים דומים בעיר. כל אלה ועוד מהווים גורמים מסייעים המניעים את הלקוחות הפוטנציאלים לצד מתלבטים לסגור עסקה".

לחברת צרפתי שמעון ניסיון עשיר ורב שנים בבניית פרויקטים איכותיים של צמודי קרקע, ובנתה עד היום מאות יחידות באשדוד: שכונת בוסתן באשדוד עם 86 קוטג'ים, צרפתי וילג'-שכונת קוטג'ים ייחודית עם רחובות הולנדיים בת 90 יח"ד ועוד.

שכונת פסגות אפק מתוכננת לכלול כ-14,000 יח"ד, מתוכן פחות מ-500 צמודי קרקע וכל השאר בבניה רוויה. הפרויקט של צרפתי שמעון מהווה אחת מההזדמנויות האחרונות לרכוש צמוד קרקע בשכונה חדשה ובמיקום המשלב קרבה לגוש דן ולחיק הטבע. סביבת השכונה עשירה בשמורות טבע וגנים פורחים, דוגמת הגן הלאומי מגדל צדק, הגן הלאומי ירקון- תל אפק, יער ראש העין ועוד. בנוסף, תכלול השכונה את כל התשתיות והשירותים הקהילתיים הדרושים: בתי ספר, גני ילדים, בתי כנסת, קאנטרי קלאב ומרכזים מסחריים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]