אינטק פארמה מודיעה: נשתף פעולה לצרכי פיתוח עם חברת תרופות גלובלית - 0404
אינטק פארמה מודיעה: נשתף פעולה לצרכי פיתוח עם חברת תרופות גלובלית ויקיפדיה

אינטק פארמה מודיעה: נשתף פעולה לצרכי פיתוח עם חברת תרופות גלובלית

חברת אינטק פארמה, חברת ביו-פרמצבטיקה בשלב ניסויים קליניים, העוסקת בהשבחת תרופות על בסיס טכנולוגיית גלולת האקורדיון, הודיעה היום כי נכנסה להסכם היתכנות ואופציה עם חברתNovartis Pharmaceuticals לבחינת השימוש בפלטפורמת גלולת האקורדיון עם מולקולה אשר בבעלות נוברטיס.

פרטי התחום הטיפולי או שם המולקולה לא פורסמו. לנוברטיס קיימת האופציה, לאחר הצלחה במחקרי היתכנות וניסוי פאזה ראשונה, להיכנס למשא ומתן עם החברה על הסכם רישיון פוטנציאלי לשימוש בטכנולוגיית האקורדיון.

"אנו שמחים לעבוד עם נוברטיס על האפשרות לעשות שימוש בטכנולוגיה של גלולת האקורדיון שלנו", אמר ג'פרי א. מקלר, מנכ"ל אינטק פארמה. "במהלך השנים האחרונות, ניסויים שנערכו עם גלולת האקורדיון הראו תוצאות קליניות מרשימות עם תרופות עם חלון ספיגה צר וכן עבור תרופות בעלות מסיסות נמוכה. ככל שהחברה צומחת, אנו מקווים להגדיל את מספר השותפים המבקשים מאתנו לפתח גלולות אקורדיון עבור המולקולות שלהן".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]