מעל 2,500 מתומכי "אם תרצו" חתמו על עצומת להצלת ערוץ 20 ולהסרת עננת הסגירה - 0404
מעל 2,500 מתומכי 0404

מעל 2,500 מתומכי "אם תרצו" חתמו על עצומת להצלת ערוץ 20 ולהסרת עננת הסגירה

היום (א') נשלחה עצומת לשר התקשורת ח"כ איוב קרא (הליכוד) בדרישה לפעול ככל יכולתו כדי למנוע את סגירת ערוץ 20 ולאפשר לו תנאי שידור נאותים כיאה לתחרות בשוק חופשי.

מעל ל-2500 תומכי ופעילי תנועת "אם תרצו" חתמו על העצומה שנשלחה לשר קרא. בעצומה שהופנתה לכלל שרי הממשלה נכתב: "אם יגיע הקץ ואכן ערוץ 20 יסגר, האחריות היא עליכם. אנו פונים אליכם לקדם במהרה פתרון הן על מנת להציל את ערוץ 20 והן על מנת להפסיק את הרגולציה החונקת של "מועצת הכבלים והלוויין" על הטלוויזיה בישראל, כלי שמנוצל לא אחת להשתקת עמדות לאומיות״.

בעצומה הודגש כי: "רק שוק תקשורת פתוח ותחרותי יביא לאיזון תכנים ופלורליזם אמיתי בתקשורת הישראלית, ויאפשר לערוץ 20 להתחרות בצורה הוגנת בערוצים המרכזיים. הכדור בידיים שלכם״.

יו"ר תנועת "אם תרצו" מתן פלג אמר כי: "ערוץ 20 הוא אחד מערוצי התקשורת החשובים ביותר לחברה הישראלית מפני שהוא מציג זוויות ניתוח אשר באופן מובהק מודרות מערוצי התקשורת המוכרים. לא רק שיש לפעול להשארתו באוויר בכל מחיר, אלא גם להסיר לאלתר את עננת הסגירה המרחפת מעליו. אין זה ראוי ובוודאי לא מקצועי לתת לכלי תקשורת לפעול בחוסר וודאות לגבי עצם קיומו. ערוץ 20 פועל בזכות ולא בחסד. חוסר העניין שלא לומר צרות העין שערוצי תקשורת מוכרים מביעים בעניינו רק מוכיחה עד כמה הוא נחוץ״.

פלג הדגיש כי: "אנו מצפים מכלל שרי הממשלה לגלות אחריות בעניין ערוץ 20. כפי שזעקת סגירת ערוץ 10 נשמעה בכל פינה כך ראוי שגם זעקתו של ערוץ 20 לא תיפול על אוזניים ערלות. אנו בטוחים כי השר קרא, הפועל רבות למען חיזוק ההתיישבות יעשה ככל יכולתו כדי להגן על כלי תקשורת מרכזי זה. תנועת "אם תרצו" תמשיך לעמוד לצדו של ערוץ 20 במאבקו הצודק״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]