מגמת הגידול במספר בתי העסק החדשים שנפתחים בנשר נמשכה במהלך 2017 - 0404
מגמת הגידול במספר בתי העסק החדשים שנפתחים בנשר נמשכה במהלך 2017 יהודה עותק

מגמת הגידול במספר בתי העסק החדשים שנפתחים בנשר נמשכה במהלך 2017

נהירת העסקים לעיר נשר נמשכה גם במהלך שנת 2017. מנתוני המחלקה לרישוי וקידום עסקים בעיריית נשר עולה כי במהלך השנה שחלפה לה נפתחו בנשר 13 עסקים חדשים. זאת, בהמשך למגמת הגידול במספר העסקים שנפתחו בעיר גם במהלך השנים 2014-2016.

מנתוני המחלקה לרישוי וקידום עסקים בעירייה עולה כי בארבע השנים האחרונות, 2014-2017, נפתחו בעיר נשר 65 עסקים חדשים לעומת 21 בלבד שנסגרו.

בין העסקים החדשים שנפתחו בעיר נשר במהלך שנת 2017 נמנים: הסוכנות המרכזית של רכבי דאצ'יה – קרסו מוטורס, באזור הצפון, אייקון פיטנס ישראל בע"מ – חדרי כושר מקבוצת הולמס פלייס, רשת המסעדות יומנגס, ועוד עסקים טובים נוספים.

ראש עיריית נשר, אבי בינמו: "נשר היא עיר איתנה ומשגשגת, הדבר מקרין באופן ישיר על הפעילות המסחרית בעיר והראייה: העסקים בנשר פורחים. במהלך ארבע השנים האחרונות, יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים בעיר נשר כמקום לפעילותם הכלכלית. עיריית נשר מודעת לחשיבותם של העסקים הבינוניים והקטנים כמקור פרנסה וכגורם מסייע לקידומה הכלכלי של העיר. לכן עיריית ממשיכה לטפח את העסקים הקיימים, ולהשקיע בשדרוג מתחמי המסחר בעיר, בקידום פרויקט 'המטרונית' ובעידוד בעלי עסקים נוספים לקבוע את משכנם כאן בנשר. גם תושבי נשר יוצאים נשכרים שכן הם נהנים משירותים מגוונים ברמה גבוהה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]