תלמידי נשר מציגים: שבוע של גאווה ישראלית - 0404
תלמידי נשר מציגים: שבוע של גאווה ישראלית עיריית נשר

תלמידי נשר מציגים: שבוע של גאווה ישראלית

בשבוע שעבר ציינו בחטיבות הביניים בעיר נשר את "שבוע גאווה ישראלית", במסגרת חגיגות 70 שנה למדינה. השבוע הישראלי כלל שותפים רבים ובהם: מנהיגויות תלמידים, מורים, מועצת הנוער היישובית וכן אישים מרחבי הארץ והעיר נשר שהעלו על נס את העשייה החברתית-ערכית הענפה המתקיימת בארץ ובעיר.

עם הגעת התלמידים לבית הספר חולקו להם צמידים עם הכיתוב: "בקרית החינוך בנשר גאים להיות ישראלים". במהלך השבוע התקיימו שעורי חינוך יומיים, בנושאים מגוונים כגון: הקמת המדינה, הישגים והמצאות, חזון לשנים הבאות ועוד.

השבוע נפתח בהרצאה של נועם נזרי, נער שפעילותו ההתנדבותית למען ילדים חולים התפרסמה ברמה הארצית ומהווה השראה לבני נוער. בהמשך נחשפו התלמידים לנושאים כגון: "קולנוע ישראלי" אשר הציג את הרב תרבותיות בחברה הישראלית. בנוסף, התקיימה הרצאה של המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, רז נזרי, "ישראל כמדינה יהודית-דמוקרטית", והרצאה נוספת של ד"ר מיכאל פלקסין, בוגר בית הספר, אשר עסק בנושא "השפעת קרני האולטרסאונד על המוח".

תלמידי חטיבות הביניים צפו במופע מוסיקלי של הלהקה הייצוגית של נשר: "החברים של רני", כהמשך לשיעור חינוך בנושא: "תרבות ומוסיקה". שכבת כיתות ח' חוותה פעילות O.D.T בפארק קק"ל עם משימות בנושא "70 שנה למדינה" תוך פעילויות גיבוש ועבודת צוות. השבוע הסתיים בפאנל בנושא "עליות", אשר לקחו בו חלק: איציק לוי, לשעבר מנהל קרית החינוך בנשר, וכן עוזר ראש העיר, אמין צ'ייקובסקי, וחבר הנהלת דירקטוריון רשת המתנסים נשר, ברוך דסה, אשר סיפרו על עלייתם ארצה ועל השתלבותם בחיי הקהילה בעיר נשר ובחברה הישראלית.

מנהלי חטיבות הביניים בקרית החינוך נשר, רמי בן-אהרון וגלית תורג'מן, מסרו כי לאורך השבוע התקיימו ימי שיא שכבתיים שהוכנו על ידי רכזי מקצוע, מורים ותלמידים. תלמידי החטיבות עברו בין תחנות בתחומי דעת שונים ונחשף לתולדותיה של המדינה באמצעות למידה משמעותית והוראה המשלבת את מיומנויות המאה ה-21. לסיום התקיים טקס חגיגי ברחבת חטיבות הביניים בהשתתפות התלמידים.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]