גם בעסקים צריך ייעוץ - 0404
גם בעסקים צריך ייעוץ

גם בעסקים צריך ייעוץ

עוד מעט זה קורה. כבר רשמתם את שם החברה שלכם ברשם החברות, הודעתם לכל החברים שהם יהיו הלקוחות הראשונים שלכם והתחלתם להפיץ את הבשורה בקרב הציבור. סוף כל סוף אתם פותחים חנות חדשה, או סלון לעיצוב תסרוקות, או חברת קייטרינג. בין אם מדובר בחברה קטנה ובין אם מדובר בחברה גדולה, אתם זקוקים למישהו שילווה אתכם לאורך כל הדרך.

מה עושים בייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי הוא פעולה חשובה לכל עסק ועסק. אלה כמה מבין הדגשים שיש לשים אליהם לב במהלך הייעוץ:

אם אתם נמצאים בתחילת הדרך, היועץ המקצועי יתכנן ביחד אתכם את דרכי הפעולה שלכם. הוא יקשיב לכם ויגבש תכנית שתעזור לכם להגשים את החלום.

גם עסקים ותיקים זקוקים לייעוץ מקצועי לפעמים. לעתים נקלע העסק לקשיים כלכליים ואינו יודע איך ממשיכים. לשם כך, הוא פונה ליועץ המקצועי לצורך קבלת עזרה וליווי.

קבלת ההחלטות הנכונות – כל עסק עומד בסופו של דבר על פרשת דרכים בשלב זה או אחר. עליו לקבל את ההחלטות הנכונות כדי להגיע לפתרון הטוב ביותר.

הכנת תכנית עסקית – כל עסק זקוק לתכנית עסקית כדי לדעת כיצד להתקדם. ישנם בעלי עסקים אשר אינם מתייחסים לתכנית הזו ברצינות הראויה לה, ולכן היא מוצאת את עצמה שוכבת אי שם במגירה. יועץ אמתי מדגיש את הצורך שבתכנית כזו.

התאמת דרכי הפעולה לעסק – יועץ מקצועי יכול להתאים את עצמו לעסק שלכם ולהנחות אתכם בהתאם.

להשיג את הכסף הראשוני

כאשר אתם פותחים עסק חדש, אתם מגלים כי אתם זקוקים להון ראשוני כדי להתחיל ולהתפתח. דווקא בשלב שבו לא כל כך מאמינים בכם, בשלב שבו אתם מחפשים לקוחות חדשים, עליכם לפנות לבנק לצורך הלוואה לעסק חדש. יועץ מקצועי יכול ללוות אתכם בלקיחת ההלוואה, אך יש כמה דברים שעליכם לזכור כאשר אתם לוקחים הלוואה מהבנק. ראשית, חשוב לשמור על קשר טוב עם נציגי הבנק לאורך כל הדרך. כך תוכלו לקבל שירות טוב ויחס מקצועי. שנית, כדאי להציג בפני הבנקאים תכנית עבודה מסודרת אשר מדגישה את היתרונות שלכם, כך שהם ישתכנעו שכדאי לתת לכם הלוואה ראשונית. ושלישית, מומלץ לעשות היכרות עם המונחים הבנקאיים. לשם כך, כדאי לפנות לחברה פיננסית לצורך ייעוץ מקצועי.

להכיר את נתיבי הגיוס

יועץ פיננסי איכותי יכול להנחות אתכם לגבי גיוס אשראי לעסקים. היועץ מכיר את כל מקורות הגיוס הקיימים ואת דרך ההתנהלות עמם. כך למשל, קיימות קרנות פרטיות רבות מעודדות עסקים קטנים ובינוניים ומציעות הלוואות בתנאים משתלמים. הדבר נכון גם לגבי קרנות ממשלתיות, שכן הממשלה מעודדת את הפיתוח של העסקים בישראל. ועדיין, לפני שחותמים על הלוואה כזו או אחרת, חשוב לקרוא גם את האותיות הקטנות, ואת זאת יכול לעשות איש מקצוע.

מוצאים את היועץ הנכון

בישראל קיימים יועצים פיננסיים רבים המציעים מגוון רחב של שירותים. המטרה שלכם היא למצוא את האדם המקצועי שיציע לכם ליווי עסקי איכותי. מסיבה זו, כאשר אתם מחפשים יועץ פיננסי, חשוב להפעיל את כל האמצעים. חפשו יועץ פיננסי מקצועי ברשת האינטרנט, בפורומים או בקרב חברים קרובים. תופתעו אולי לגלות שחברים טובים שלכם עובדים עם יועץ מוכשר שיגרום לעסק שלכם לפרוח.

מקבלים ייעוץ אצל גולדהמר

חברת גולדהמר יועצים היא חברה מנוסה ומקצועית אשר מלווה עסקים רבים ומגוונים בראשית דרכם וגם בהמשך הדרך. כאן ניתן לקבל שירותים רבים הכוללים ייעוץ עסקי ושיווקי, פיתוח עסקי, ייעוץ מס או ייעוץ משכנתאות. אז אם פתחתם לאחרונה עסק ואתם לא יודעים מה הצעד הבא, זה הזמן לפנות לחברה פיננסית מיומנת.

הכתבה נכתבה בעזרת חברת התוכן אוצר מילים – כתיבה שיווקית לעסקים.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]