כשהחוק פוגש את האזרח - 0404
כשהחוק פוגש את האזרח

כשהחוק פוגש את האזרח

כשאנו שומעים בחדשות על משפט זה או אחר אשר מתנהל נגד נכה צה"ל או נגד משרד הביטחון, אנו בטוחים שלנו זה לא יקרה, אף על פי שהדבר רחוק מלהיות אמת. כל אדם חשוף לביצוע עבירה כלשהי גם אם מדובר בעבירה בשוגג. ואף יותר מכך, עוול יכול להיעשות לכל אדם מן השורה. כך שברגע האמת אתם רוצים לדעת שעומד לצדכם אדם המכיר את החוק על בוריו.

חשיבותו של עורך הדין החיפאי

חיפה היא אחת הערים הגדולות ביותר בארץ ובה מתרחשת פעילות שוטפת מדי יום ביומו. העיר הנושקת לים מציעה לתושבי מקומות עבודה רבים כדוגמת עבודה בנמל חיפה, במפעלים, במסעדות או במשרדים השונים. לעתים מתרחשות תאונות עבודה במהלך ביצוע עבודה כלשהי. פעמים רבות, כאשר העובדים נפגעים הם אינם מודעים לכל הזכויות המגיעות להם. או אז הם פונים לשירותיו של עורך דין תאונות עבודה בחיפה כדי לקבל את כל הפיצויים המגיעים להם לפי חוק.

בוחרים את העורך דין הנכון

עורך דין תאונות עבודה יכול להנחות את הלקוח שלו בנושא תביעה לקביעת דרגת נכות כמו גם במגוון רחב של נושאים אחרים. אך לפני הכול, חשוב לבחור את האדם הנכון אשר יעמוד לצדכם בשעת צרה. אלה כמה טיפים לבחירת עורך דין טוב:

עורך דין שעוסק בתחום – תחום עריכת דין הוא תחום מגוון אשר כולל תתי תחומים רבים. כאשר אתם פונים לעורך דין חשוב לוודא כי הוא אכן עוסק בתאונות עבודה.

לבדוק שאין ניגוד אינטרסים – לעתים משרדי עורכי דין מייצגים לא רק לקוחות פרטיים, אלא גם חברות ביטוח. מסיבה זו, הייצוג שלהם נתקל לא פעם בניגודים. אם אתם מעוניינים לקבל את כל השירות הנחוץ, חשוב לפנות למשרד שמטפל רק במקרים של לקוחות פרטיים.

שנות ניסיון – לא יזיק לבדוק את מספר שנות הניסיון שיש לעורך הדין בתחום. ככל שמדובר בעורך דין מקצועי יותר שעסק בתיקים רבים ומגוונים, כן יהיה לכם סיכוי טוב יותר לזכות בבית המשפט.

לחפש המלצות – חבריכם יגידו לכם שעורך דין טוב הוא עורך דין מומלץ, וזה הזמן לשאול אותם לגבי עורך דין מקצועי שיוכל לטפל במקרה שלכם. כמו כן, תוכלו לנצל את האמצעים הדיגיטליים שעומדים לרשות כולנו ולחפש המלצות באתרי האינטרנט.

כימיה ביניכם לבין עורך הדין – דבר לא יחליף את הפגישה הראשונית בינכם לבין עורך הדין. קבעו פגישה והגיעו אליה כשאתם פתוחים למגוון רחב של הצעות. בחנו את עורך הדין שלפניכם, האם הוא קשוב אליכם? האם הוא מציע הצעות מקצועיות? האם תוכלו לעבוד אתו לאורך זמן?

יש מי שמייצג את נכי צה"ל

לפי חוק אשר חוקק בשנת 1959 זכאי אדם לפיצויים במקרה שבו הוא נפגע במהלך השירות הצבאי שלו. עורך דין נכי צהל מסייע לאדם שנפגע להשיג את הזכויות המגיעות לו. כך למשל, נכי צה"ל אשר יש להם 10 אחוזי נכות לפחות זכאים להנחה בארנונה. במקרים אחרים זכאים נכי צה"ל להלוואות למטרות דיור כמו גם למענקי דיור.

לתבוע את משרד הביטחון

אנשי כוחות הביטחון נתונים ללחץ מתמיד ולפגיעות. במקרים שבהם הם עוברים פגיעה פיזית או נפשית קשה, יש להם זכות להגיש תביעות נגד משרד הביטחון. כדי להשיג את הפיצויים המגיעים להם, פונים האנשים לעורך דין מיומן.

במשרדה של עורכת דין

עורכת דין נעמה סולומון היא אשת מקצוע מנוסה, בוגרת תואר שני במשפטים אשר עוסקת במגוון רחב של תחומים: צוואות וירושות, עריכת חוזים לשחקני כדורגל, טיפול בנפגעי תאונות עבודה, השגת פיצויים וזכויות לנכי צה"ל ועוד.

הכתבה נכתבה בעזרת חברת התוכן אוצר מילים – כתיבה שיווקית לעסקים.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]