ארדן: "המשטרה תהווה כוח משמעותי בחוסנו של העורף האזרחי במערכה הבאה" - 0404
צילום: המשרד לבט"פ

ארדן: "המשטרה תהווה כוח משמעותי בחוסנו של העורף האזרחי במערכה הבאה"

השר לביטחון הפנים ולנושאים אסטרטגיים גלעד ארדן חנך היום את שכונת המגורים לשוטרים בעכו, וערך ביקור בתחנת המשטרה בעיר. ארדן חנך תחילה את שכונת המגורים החדשה לשוטרים בעיר עכו במעמד ראש עיריית עכו שמעון לנקרי.

שכונת המגורים לשוטרים "נווה חוף" בעכו, הינו חלק מהפעולות הרבות אותן מקדמים המשרד לביטחון הפנים בהובלת השר ארדן לטובת רווחת השוטרים. פרויקט המגורים לשוטרים כולל 66 יחידות דיור לרווחת השוטרים בעיר עכו.

במהלך טקס חניכת שכונת המגורים, השר ארדן התייחס בנאומו למצב הביטחוני ואמר: "כוח השיטור חיוני כאן לא רק לשם שמירה על הסדר הציבורי בעתות שגרה, אלא גם בעת חירום, אנו תמיד שואפים ושאפנו לשלום. אך בא בעת, אנו לא עוצמים עין נוכח האיומים מדרום ומצפון.

בדרום אויבנו מנסים לבחון את גבולות הגזרה גם בימים אלו ממש ובצפון נסראללה מצהיר הצהרות על המשך התחמשות החיזבאללה בזמן שאיראן מתבססת בגבול הסורי.

אנו כאן, נערכים כל העת, למערכה הבאה, בה המשטרה תהווה כוח מרכזי ומשמעותי בתפקוד העורף האזרחי, ומכאן ניתן לומר שחוסנו של העורף הישראלי שאני בטוח בכוחו יהווה רוח גבית לכוחותינו בחזית שיכו את האויב אם יתקוף, מכה קשה וכואבת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]