איים על נהגת מונית עם אקדח אוויר ודרש "עכשיו תביאי לי כסף" ואז אמר שרק צחק - 0404
איים על נהגת מונית עם אקדח אוויר ודרש דוברות המשטרה

איים על נהגת מונית עם אקדח אוויר ודרש "עכשיו תביאי לי כסף" ואז אמר שרק צחק

תחילתה של החקירה בדיווח שהתקבל במשטרת ישראל, בסוף חודש נובמבר בשנה שעברה, על נוסע שאיים על נהגת מונית באמצעות אקדח ודרש ממנה כסף.

פעילות חקירתית של משטרת ישראל, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים, הביאה למעצרו של החשוד בסוף השבוע שעבר. בחיפוש בביתו נתפס האקדח שאתו, על פי החשד, איים על נהגת המונית.

על פי כתב האישום, הזמין הנאשם מונית לרחוב הרצל בראשל"צ, באמצעות יישומון, ועלה למונית בעודו שתוי כשעל גופו מוטמן במקום נסתר אקדח אוויר בצבע שחור, הנחזה להיות אקדח אמיתי, וזאת למטרת ביצוע שוד. עוד עולה מכתב האישום כי, לאחר שהגיע ליעדו ברחוב אנלביץ' בעיר, הורה הנאשם לנהגת המונית לעצור לו, הוציא את האקדח וכיוון אותו לעבר הנהגת ואמר לה "עכשיו תביאי לי את הכסף".

נהגת המונית שנבהלה וחששה מאוד מהנאשם, אמרה לו שייצא מהמונית ושהיא מזמינה משטרה, הנאשם בתגובה החל לצחוק, הוריד את האקדח ואמר לנהגת המונית כי האקדח אינו אמתי וכי מדובר בבדיחה. הנאשם עזב את המונית רק לאחר שנהגת המונית הורתה לנאשם בשנית לצאת מהמונית, ואחזה במכשיר הטלפון הנייד שלה על מנת לחייג למשטרה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]