קבוצת אמנת רוכשת את חברת קונקור ומרחיבה את פעילות המיחשוב והתוכנה בישראל - 0404
קבוצת אמנת רוכשת את חברת קונקור ומרחיבה את פעילות המיחשוב והתוכנה בישראל

קבוצת אמנת רוכשת את חברת קונקור ומרחיבה את פעילות המיחשוב והתוכנה בישראל

סיסנת תוכנה בע"מ מקבוצת אמנת ניהול ומערכות בע"מ, באמצעות תדיעד, רוכשת את חברת קונקור מערכות בע"מ. הרכישה תאפשר לתדיעד להרחיב את פעילותה בתחום ניהול מרכזי פיתוח (Nearshore) בצפון הארץ ללקוחות חדשים. לקונקור, הממוקמת בקיבוץ סער בצפון הארץ, סמוך לתדיעד, מרכזי פיתוח ייעודים לחברות בינלאומיות, הצפויים להצטרף למרכזי הפיתוח הקיימים של שותפות תדיעד ולהרחיב את היצע השירותים ללקוחות.

קונקור עוסקת בפיתוח תוכנות מורכבות בהתאם לדרישות וצרכי הלקוח, ומספקת שירותי פיתוח בתחום מערכות משובצות מחשב לתעשיות המוליכים למחיצה ולמערכות רפואיות. בנוסף, החברה מעניקה שירותי גיוס והשמה של צוותים טכניים  (מהנדסים, אנשי תוכנה ובודקי QA) לחברות בתחום ההיי-טק.

סיסנת הינה בית תוכנה המתמחה בפיתוח מערכות ארגוניות, ניהול תשתיות מרכזי פיתוח, יישום ואינטגרציה של מערכות ERP ומערכות מחשוב בטכנולוגיות מתקדמות. סיסנת הרחיבה בשנים האחרונות את פעילותה בתחום הבדיקות למערכות ביטחוניות משובצות חומרה ותוכנה, וכן משמשת, מזה 7 שנים, כאחת ממספר חברות המספקות שירותי מחשוב למשרדי הממשלה.

להערכת קבוצת אמנת, הרכישה של חברת קונקור תחזק את שירותי ה-IT שמציעה תדיעד ללקוחות בישראל ובחו"ל, תחזק את יכולת התחרות מול גורמים מהארץ ומישראל, תאפשר את הרחבת מרכז הפיתוח של הקבוצה בצפון הארץ ותוכל לתמוך במתן שירותים לתאגידים גדולים נוספים בתחום המחשוב והתוכנה.

אברהם (לולו) אסף, יו"ר קבוצת אמנת, מסר היום כי "אנו שמחים על רכישת חברת קונקור. רכישה זו תגדיל את היקף ומגוון הלקוחות המשתמשים במרכזי הפיתוח של הקבוצה בצפון הארץ, תצרף לשורותינו הון אנושי איכותי ומקצועי לטובת לקוחותינו ותחזק את התחרותיות למתן שירותי IT מול גורמים מחוץ לישראל".

תדיעד המעניקה שירותי מחשוב הינה מהוותיקות בישראל. תדיעד הוקמה בתחילת שנות ה-70 לצרכי שירות של מפעלי התעשייה הקיבוצית ובשנת 2006 רכשה חברת סיסנת, חטיבת המחשוב של קבוצת אמנת, את תדיעד במטרה להרחיב את פעילותה בישראל. תדיעד מונה כיום מעל 100 עובדים בתחומי ה-IT.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]