עיריית חיפה הציבה מצלמות אבטחה במתחם השוק הטורקי וברחוב נתנזון בעיר התחתית - 0404
עיריית חיפה הציבה מצלמות אבטחה במתחם השוק הטורקי וברחוב נתנזון בעיר התחתית דוברות עיריית חיפה

עיריית חיפה הציבה מצלמות אבטחה במתחם השוק הטורקי וברחוב נתנזון בעיר התחתית

עיריית חיפה סיימה השבוע להתקין 12 מצלמות אבטחה חדשות במתחם השוק הטורקי וברחוב נתנזון שבעיר התחתית. המצלמות, הפועלות ברזולוציית FULL HD, מחוברות למוקד המבצעי של עיריית חיפה, המאויש 24 שעות ביממה, וממנו מוזנקים על פי הצורך ניידות הסיור, הפיקוח והאבטחה העירוניים.

המצלמות החדשות מצטרפות למערך מצלמות האבטחה שכבר פועלות ברחבי העיר, בפארקים ובגנים הציבוריים, בחופי הים 'דדו' ו'זמיר', במתחם הסקייט-פארק, במרכזים המסחריים ובמקומות הומי קהל נוספים, ואליהן יצורפו במהלך החודשים הקרובים מצלמות נוספות בפארק ואדי סליב, ברחוב הנמל ובשדרות בן-גוריון.

המצלמות מהוות חלק ממערך האבטחה של עיריית חיפה, הכולל את סיירת הביטחון שהוקמה ביוזמת ראש העיר, יונה יהב, במטרה להגביר את תחושת הביטחון של תושבי העיר. הצילומים הנשמרים במצלמות מהווים חומר ראייתי המשמש את המשטרה להגשת כתבי אישום כנגד עבריינים.

ציר הרחובות יפו-נתנזון עבר בשנתיים האחרונות הליך כולל של שיקום, שימור ופיתוח, אשר נעשה ביוזמת משרד התיירות ועיריית חיפה באמצעות 'החברה הממשלתית לתיירות'. כיום, עם תום העבודות, מהווה המקום ציר תיירותי שוקק חיים ומרכז של מסחר, הסעדה, תרבות, בילוי ופנאי בעיר. במסגרת העבודות, אשר הסתכמו בכ–15 מיליון ש"ח, הוטמנו כבלי החשמל והתשתיות השונות, הורחבו המדרכות ורוצפו באבן משתלבת, בנוסף הוצב ריהוט רחוב איכותי, ניטעו מגוון עצים וצמחייה והותקנו עמודי תאורה חדשים.

ראש עיריית חיפה, יונה יהב: "עיריית חיפה משקיעה משאבים ומאמצים רבים בפיתוח מתחמי בילוי ברחבי העיר, וכמהלך משלים לכך דואגת לפתח גם מערכות הגנה ואבטחה, על מנת להגביר את תחושת הביטחון של קהל המבלים במקום".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]