נפטרה רעייתו של ח״כ יהודה גליק. גליק: ״אהבת חיי החזירה נשמתה לבורא״ - 0404
נפטרה רעייתו של ח״כ יהודה גליק. גליק: ״אהבת חיי החזירה נשמתה לבורא״

נפטרה רעייתו של ח״כ יהודה גליק. גליק: ״אהבת חיי החזירה נשמתה לבורא״

הלכה לעולמה אשתו של ח״כ יהודה גליק.

גליק: ״לפני דקות אחדות אהבת חיי החזירה נשמתה לבוראה. ברוך דיין האמת״.

 

יוחאי דמרי ראש המועצה בהר חברון ושכן קרוב ספד לה:

הבוקר הלכה לעולמה שכנה יקרה חברתנו, יפי גליק. יפי גידלה יחד עם בעלה יהודה שמונה ילדים, ביישוב עתניאל. היא עבדה אצלנו במועצה כעובדת סוציאלית במחלקת רווחה, וקודם לכן ניהלה את לשכת ראש המועצה דאז צביקי בר חי והייתה יד ימינו.

קשר מיוחד יש למשפחתנו ומשפחת גליק עוד בתקופה בה רעייתי, הייתה חברתה לספסל הלימודים. במשך השנים חיינו נקשרו זה בזה. ילדינו גדלו יחד, היינו שותפים בהקמת הישיבה ובבניית היישוב והמשפחות שלנו ליוו אחת את השנייה בשמחות ובקשיים.

הכרנו את יפי הגיבורה, האמיצה, שעם כל אתגרי החיים חייה מתוך אמונה ברבונו של עולם וניצחה. עם ישראל הכיר במעט את יפי עת סעדה את יהודה בזמן פציעתו לאחר נסיון ההתנקשות בחייו.

יפי היא אבידה גדולה למשפחתה הקרובה והרחוקה, לחבריה ומוקירי זכרה הרבים, ליישוב עתניאל, המתמודד בגבורה רבה, למועצת הר חברון ולעם ישראל כולו.

יפי תזכר תמיד, כאמא מסורה ודואגת, אשה איכותית מקצועית ואכפתית, רגישה מאוד לכאב וצער הזולת, שתמיד בקשה להיות ולעשות טוב לאחר. אשת חסד ויראת שמיים, בעלת מידות מיוחדות, אוהבת אדם, יודעת ספר ואמנית מוכשרת – בנשמתה בדיבורה, בכתיבתה, ובמעשיה.

אנו מבכים את לכתה ומשתתפים בצערו של יהודה ושל בני המשפחה, של הישוב וכל מוקירי זכרה.

יהי זכרה ברוך.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]