הרב פירר ביקר בבית החולים רמב"ם. מנהל ביה''ח: "הזדמנות להציג בפניו את עתיד הטיפול ברמב"ם" - 0404
הרב פירר ביקר בבית החולים רמב פיוטר פליטר

הרב פירר ביקר בבית החולים רמב"ם. מנהל ביה"ח: "הזדמנות להציג בפניו את עתיד הטיפול ברמב"ם"

הרב אברהם אלימלך פירר, אשר ידוע בעיקר בזכות ייעוצו בתחום הרפואי, הגיע אתמול (שלישי) לביקור עבודה בקריה הרפואית רמב"ם, יחד עם עוזריו.

במהלך הביקור נפגש הרב עם נציגי הנהלת רמב"ם, אשר הציגו בפניו את פועלו של בית החולים הגדול בצפון. פרופ' רפי ביאר, מנהל ביה"ח, סקר בפני הנוכחים את הישגיו של המרכז הרפואי, את שלבי פיתוח בית החולים ואת התוכניות העתידיות בתחומים השונים. בפגישה הזו נכחו גם מנהלי מחלקות ויחידות שונות בבית החולים, אשר הציגו בפני הרב ועוזריו את פעילותם.

בתום המפגש, יצאו המבקרים לסיור בקמפוס רמב"ם כשהם מלווים בפרופ' ביאר וסגניו, ד"ר מיקי הלברטל ופרופ' קרל סקורצקי. הרב פירר סייר במחלקות בית החולים 'רות' לילדים והתרשם מהנעשה במחלקת כירורגיה, פגים, טיפול נמרץ והשתלות מח עצם לילדים. לאחר מכן המשיך לסייר במרכז האונקולוגי החדש על שם פישמן, שם פגש את צוות המרכז וחזה מקרוב בעבודת המרפאות וטיפול יום, מחלקות רדיותרפיה ומחלקת כימותרפיה. לאחר מכן המשיך הסיור במחלקת טיפול נמרץ נוירוכירורגי, אשר חתם את ביקורו של הרב פירר.

פרופ' ביאר, בתום הביקור: "אני מודה לרב פירר על הביקור הממצה זו הייתה הזדמנות עבורנו להציג בפניו רופאים חדשים, חידושים טיפוליים ואת עתיד הטיפול הרפואי ברמב"ם".

הרב פירר הוא כאמור יועץ רפואי ומי שהקים את אגודת 'עזרה למרפא', עמותת מלכ"ר ישראלית, העוסקת בסיוע בכל הקשור בתחום הרפואי והבריאותי לחולים ולמוגבלים. מפעל זה זיכה את הרב פירר בפרס ישראל לשנת תשנ"ז ובפרסים נוספים.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]