ערן לוי: "ממש בכיתי כשראיתי את מאור בוזגלו נפצע - השיקום לא יהיה פשוט" - 0404
+
ערן לוי: "ממש בכיתי כשראיתי את מאור בוזגלו נפצע – השיקום לא יהיה פשוט" חגית אברהם

ערן לוי: "ממש בכיתי כשראיתי את מאור בוזגלו נפצע – השיקום לא יהיה פשוט"

שחקנה של מכבי נתניה, ערן לוי, שוחח עם ספורט 0404 וסיפר כי בכה כאשר ראה במהלך המשחק בין הפועל ב"ש למכבי חיפה את מאור בוזגלו נפצע.

לוי, עבר בעבר פציעה זהה וחזר לשחק כדורגל. לוי, הוא הבורג החשוב ביותר כיום במכבי נתניה ואחד מהשחקנים הכשרוניים ביותר בכדורגל הישראלי.

ערן לוי, מאחל החלמה מהירה לחברו, מאור בוזגלו ומבהיר כי צריך אופי חזק כדי לשוב מפציעה שכזאת.

לוי לספורט 0404: "ממש בכיתי כאשר ראיתי את הפציעה שלו. סימסתי לו ואיחלתי לו החלמה מהירה. אני מכיר היטב את התנועה ויודע בדיוק במה מדובר. זה שהוא שיחק עד לדקה ה-35 – זה בהחלט יפה מאוד. מאור כבן 30 ופתיחה של הרגל, 3 פעמים באותו המקום, זה לא דבר פשוט בכלל. צריך להבין, אין כאן רק עניין של הניתוח. הסיפור הוא השיקום. בהחלט לא יהיה פשוט".

לוי הוסיף ואמר: "אני עד היום סובל מכאבים, עולה לשחק עם זריקות, עובר שאיבות. לעבור פציעה כזאת זה סיפור. מאור עבר פעמיים כאלה בשנה ורק נותר לי לקוות עבורו שיוכל להיות חזק. הוא אדם חזק ואני מאחל לו את כל הטוב".

בכדורגל הישראלי זכורים עוד מקרים של חזרה מפציעה דומה. כך למשל כדורגלן העבר אלירן אלקיים, שחזר לאחר הפציעה הקשה והמשיך להציג משחק ברמה גבוהה מאוד. גם ברק יצחקי, ניר דוידוביץ' ושחקנים נוספים עברו פציעות דומות.

כאמור, סיפורו הכואב של בוזגלו שונה יחסית, שכן הוא עובר את אותה הפציעה פעמיים בשנה אחת.