אלמוג בוזגלו: ״לעולם אל תשכחו שכשאתם מקללים אותנו אולי המשפחה הקרובה שלנו יושבת לידכם״ - 0404
+
אלמוג בוזגלו: ״לעולם אל תשכחו שכשאתם מקללים אותנו אולי המשפחה הקרובה שלנו יושבת לידכם״ חגית אברהם

אלמוג בוזגלו: ״לעולם אל תשכחו שכשאתם מקללים אותנו אולי המשפחה הקרובה שלנו יושבת לידכם״

הכדורגלן אלמוג בוזגלו, אחיו של מאור שסיים את העונה עקב הפציעה הקשה, פרסם באינסטגרם פוסט כואב וביקש להבהיר לאוהדים שיש תמיד משפחה בצד השני של הקללה, של הצעקה.

אלמוג: ״הפוסט הזה מיועד לכם האוהדים. אנחנו שחקני כדורגל, עוברים מקבוצה לקבוצה מגיל 0 רגילים ללחץ, תשרקו לנו בוז, תקללו, תקראו קריאות, כלום לא חודר אלינו, יש לנו עור מברזל ושום דבר לא חודר לתוכינו למרות שאנחנו בני אדם, בחרנו במקצוע רגיש, לחוץ ומלא אמוציות כך שאנחנו חייבים להתמודד עם רגעים כאלה. לפעמים זה גם נותן מוטיבציה כי למרות שזה ״רק ספורט״ כל הצדדים תמיד רוצים לנצח ויעשו הכל כדי לנצח.
בשבילי וגם בשביל אחרים התשובה היא כדור ברשת או ניצחון.

א ב ל… ויש פה אבל גדול. לעולם אל תשכחו שכשאתם מקללים אותנו אולי המשפחה הקרובה שלנו יושבת לידכם.. והם לוקחים את זה מאוד קשה. לדוגמא היה לי משחק שלא הפסיקו לקלל אותי קללות ברמה הכי קשה (לאבא שלך סר**, לאמא שלך שית** וכו׳) ואישתי ישבה ביציע ופשוט התחילה לבכות וכשאני סיימתי את המשחק באתי אליה על חיוך ואמרתי לה שבשבילי זה רק כיף ומוטיבציה ושום דבר מעבר לזה, אבל בשבילה זה קשה מאוד והיא לקחה ללב ומאז לא הגיעה לכמה משחקים. אז שתבינו , אם אוהדי ב״ש צעקו רובם ״בוזגלו מת״ בדיוק ברגע קשה ועצוב עבור מאור ברגע שנפצע שוב באותה ברך, אני מבטיח לכם שלא חדר אליו כמעט כלום באותו רגע, יש לו אופי חזק מאוד הוא פשוט התבאס מאוד בגלל הפציעה ואני בטוח שהוא לא התייחס לקהל בכלל למרות הקריאות הזוועתיות.

מה שהכי כאב לי באותם רגעים זה שאמא שלי ואבא שלי באיצטדיון לקחו את זה מאוד קשה, אשתו של מאור והילדים פשוט התרסקו בבית, לא מספיק הפציעה נפלה עליהם משום מקום פתאום לשמוע דבר כזה משחקן שעד לפני שנה הלך לכל אוהד שני בב״ש לאירוע, בר מצוות , חתונות, הפתיע ילדים בפתח ביתם רק כי העריצו אותו, כיבד כל אחד שביקש ממנו ״טובה״ הכי קטנה. אני גם כדורגלן בליגת העל ואני אומר לכם שאין הרבה שחקנים שהיו עושים את הדברים האלה למענכם, למען האוהדים.
חברים, שמחה לאיד?!

אהבת חינם! תאהבו, תכבדו, תנו ותקבלו חזרה. אחרי הכל המשחק הוא בשבילנו ובשבילכם, אל תהרסו את זה״.