יום עיון בנושא היערכות לשעת חירום בקריית אתא. יעקב פרץ: "איחוד כל גורמי הביטחון למטרה משותפת של בטחון הציבור" - 0404
יום עיון בנושא היערכות לשעת חירום בקריית אתא. יעקב פרץ: דוברות עיריית קריית אתא

יום עיון בנושא היערכות לשעת חירום בקריית אתא. יעקב פרץ: "איחוד כל גורמי הביטחון למטרה משותפת של בטחון הציבור"

בעקבות יוזמה של ראש העיר יעקב פרץ ומפקד תחנת זבולון, נצ"מ קובי קרני, ליצור שיתוף פעולה פורה בין כל גורמי החירום נערך השבוע לראשונה פורום החירום הראשון המורכב מנציגי העירייה ביניהם יהודית מלכא סמנכלית העירייה, נציגי צה"ל ופיקוד העורף ביניהם סא"ל אמיר סרי, סא"ל שמוליק מוסקוביץ, נציגי המשטרה ונציגי מד"א ואיחוד הצלה, במטרה לגבש תשתית איתנה לעבודה בשעת חירום, לגבש יעדים ומטרות משותפות ולשלב בין כל המערכות בצורה המיטבית ביותר.

יום העיון כלל הדרכות והרצאות וכן סיור היכרות עם האתרים הרלוונטיים בעיר לשעת חירום ביניהם: יוספטל, שכונת בן עמי, הוגו מול רוקרית פרוסטיג כולל תרגול תרחישי חירום במוסדות חינוך וציבור.

מפיקוד העורף נמסר כי, "נפת המפרץ הינה הנפה המאתגרת ביותר כאשר קרית אתא מהווה את חוד החנית בנושא זה לאור ההיערכות ההולמת והתרגולים השוטפים. אחד מתפקידי  גורמי הביטחון והרשויות הוא לשמור על התושבים בחירום ולהתכונן בזמן שיגרה במטרה להגביר את החוסן הלאומי ולאפשר למקבלי ההחלטות חופש פעולה".

ראש העיר, יעקב פרץ אמר: "איחוד כל גורמי הביטחון למטרה משותפת של בטחון הציבור מסייעת להיערכות נכונה ולמתן מענה מיטבי לתושבים בזמן חירום. ללא שיתופי הפעולה בין הרשות, הצבא וגורמי החירום וההצלה לא נוכל להתמודד עם תרחישי החירום אשר לצערנו עלולים להתרחש בכל רגע".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]