מגל: הזמנות בהיקף של 13 מיליון דולר אותן תספק כקבלן משנה של Toyota Tshuso - 0404
+
מגל: הזמנות בהיקף של 13 מיליון דולר אותן תספק כקבלן משנה של Toyota Tshuso יח"צ

מגל: הזמנות בהיקף של 13 מיליון דולר אותן תספק כקבלן משנה של Toyota Tshuso

חברת מגל מערכות בטחון, מודיעה כי חתמה על חוזה הזמנות בהיקף של 13 מיליון דולר לאספקת פתרונות אבטחה כקבלן משנה של Toyota Tshuso. מגל תספק ל-Toyota Tshuso Corporation וללקוח הקצה שלה, נמל ימי בינלאומי במזרח אפריקה, פתרון turnkey מלא.

סער קורש, מנכ"ל מגל, אמר: "אנו שמחים על כך שנבחרנו בידי Toyota Tshuso Corporation לספק את פתרונות האבטחה שלנו. אנו מלאים גאווה ביכולתנו לחבור לשחקן בינלאומי מוביל כמו Toyota Tshuso Corporation, בפרויקט ביטחון משמעותי שכזה. אני סמוך ובטוח כי השותפות בינינו תהיה מוצלחת".

סער קורש הוסיף: "ההזמנה מאגדת בתוכה כמה מהטכנולוגיות שלנו ובכלל זה מערכות להגנה היקפית (PIDS), אבטחת סייבר, תוכנה לניהול וניתוח וידאו (VMS), ופתרונות טלוויזיה במעגל סגור (VMS) לניהול וניתוח וידאו חכם (IVA). פתרונות אלו ישולבו במערכת המידע שלנו לניהול אבטחה פיסית (PSIM), ה-Fortis4G. הניסיון המוכח שלנו, יכולות ההנדסה והפריסה שלנו, היצע המוצרים הרחב שלנו הכולל פתרונות אבטחה בפיתוח עצמי, והגיבוי מצד הנוכחות ותשתית ניהול הפרויקט של Toyota Tshuso Corporation, הם שאפשרו לנו לזכות בפרויקט המאתגר הזה. אנו מצפים לקבלת הזמנות נוספות הדומות לזו בעתיד".