רעיונות מדליקים לעיצוב הגינה במינימום מאמץ - 0404
+
רעיונות מדליקים לעיצוב הגינה במינימום מאמץ iCLIPART

רעיונות מדליקים לעיצוב הגינה במינימום מאמץ

רבים לא יודעים זאת, אבל אתם לא חייבים להיות גנני-על בשביל לתחזק גינה מוצלחת. למעשה, גינה מוצלחת לא נמדדת רק במגוון הצומח ואיכות הדשא. אלה ודאי תורמים, אך פעמים רבות, כשמדובר בגינה ביתית, הסוד לגינה מוצלחת לא קשור בכלל לצמחייה.

האביזרים עושים את ההבדל

גינה מוצלחת היא גינה שכיף ומעניין לשבת בה. גינה מוצלחת היא זירת משחק ופנאי ומקום שאפשר לארח בו. את זה עושים באמצעות אביזרים נלווים. בנוסף לערך הפרקטי של האביזרים הם גם תורמים למארג העיצוב בגינה. תתפלאו, אבל נדנדה לגינה שממוקמת באופן חכם עשויה לייצר מוקד עיצובי לא פחות רומנטי מעץ זית.

אז מה הם אותם אביזרים שעשויים לשדרג כל גינה ולהפוך אותה לחלק בלתי נפרד ושימושי מהבית? מיד נענה על שאלה זו ונמנה עבורכם את האביזרים שלדעתנו צריך למצוא בכל גינה שמכבדת את עצמה:

  1. מערכת ישיבה לגינה

מזג האוויר בישראל הוא יחסית נוח, כמעט בכל עונה יש ימים ושעות רבות בהן אין שום סיבה שהגינה לא תהיה חלק מחלל האירוח של הבית. לכן, כשאתם חושבים על ריהוט גינה אל תסתפקו בשולחן וכיסאות פלסטיק מסורתיים. אם הגינה היא שלוחה של הסלון, למה שלא תשימו בה מערכת ישיבה נוחה ומפנקת? היום יש מערכות כאלה שתוכננו ייעודית עבור גינות ובנויות לעמוד בפגעי מזג האוויר.

  1. שמשיות והצללות

צל הוא מצרך חיוני במציאות של השמש הישראלית. גם אם אין לכם בגינה עצים ותיקים ועתירי נוף יש פתרונות זמינים ואסתטיים. שמשיות יכולות להתגלות כאביזר פרקטי בעל ערך עיצובי, ובאמצעות רשתות הצללה ניתן לייצר משטחי צל משמעותיים וליהנות מאווירה אינטימית פרטית.

  1. נדנדה לגינה

נדנדה לגינה היא אטרקציה שכל ילד (ולא מעט מבוגרים) יתקשה לעמוד בפניה. פינת ישיבה שהיא גם פינת משחק וכיף גדול. ניתן לשלב גם ערסלים. ערסלי ישיבה או ערסלי שכיבה משרים תחושה נינוחה ומרגיעה על כל הגינה והשהות בהם עשויה להיות חוויה מרנינה.

  1. גריל או ברביקיו

הגינה שלכם עשויה להיות לא רק הרחבה של הסלון, אלא גם הרחבה של המטבח. ציוד ברביקיו איכותי מאפשר לכם להוציא אל הפועל אירועים קולינריים נפלאים. גריל איכותי יכול לשדרג כל נתח ולא חייבים לערוך מסיבה בשביל ליהנות ממנו. כאשר הגינה היא מקום שוקק וחלק בלתי נפרד מהבית אין סיבה שלא תבשלו בה לעיתים קרובות.

ואיפה מוצאים את האביזרים האלה?

הדרך הבטוחה לשדרג את הגינה שלכם באמצעות אביזרים נלווים היא לפנות לגוף מקצועי שאמון על כך. אנחנו ממליצים על סטוק גרדן, מקום שהוא one stop shop לאביזרי גינה. מערכות ישיבה מרהיבות, שמשיות ופתרונות הצללה מתקדמים, מבחר ענק של נדנדות גינה וערסלים מכל הסוגים ומבחר מערכות גריל, ברביקיו, ועוד.