איפור לנערות - איך לא להראות מתאמצת מידי? - 0404
+
איפור לנערות – איך לא להראות מתאמצת מידי? pixabay.com

איפור לנערות – איך לא להראות מתאמצת מידי?

נערות רבות נוהגות להתאפר מדי יום, גם השכם בבוקר לקראת יום לימודים נוסף בבית הספר. יש נערות המתאפרות בכבדות כדי להסתיר פגמים בפנים כמו פצעוני אקנה ופגמים בעור, אחרות מתאפרות בקלילות כחלק משגרת היום שלהן על מנת הפגין מראה נשי, בוגר, אופנתי ועכשווי, ולהדגיש את היופי הטבעי. נערות רבות מגיעות באיפור כבד הגורם למראה מתאמץ מדי, לכן חשוב לרכוש טכניקות לאיפור קליל ולא מאומץ, כזה שמתאים לבית ספר, למפגשים חברתיים אחר הצהריים, לאירועים שונים ועוד.

לוותר על המראה הגותי

יש נערות שאוהבות את הסגנון הגותי, איפור כבד, דומיננטי ומסיבי עם שפתונים שחורים, אייליינר שחור ועבה, איפור כבד מסביב לעיניים ועוד. את המראה הגותי כדאי לשמור לערב כאשר יוצאים לבלות עם בני נוער אחרים. לבית ספר ולחוגים או כאשר נפגשים עם חברות, כדאי להקפיד על מראה קליל וצעיר יותר, וגם אם אתן אוהבות איפור כבד כדאי ללמוד כיצד לעשות זאת נכון ואיך לשמור על עור הפנים ולא לפגוע בו.

חשוב לדעת כי יש מגוון סגנונות של איפור לנערות, רוב המומחים לנושא טוענים כי כדאי לנערות לשמור על מראה קליל המתאים לגילן ולא להתאפר בכבדות, בטח ובטח שלא לבית ספר או לפעילויות חברתיות שונות בשעות אחר הצהריים. אמנם, נערות רבות אוהבות להתאפר גם לבית ספר ולהפגין מראה נשי ובוגר יותר, אך כדאי לוותר על איפור מסיבי בבוקר, ורק בימים "קשים" כאשר רואים כי עור הפנים עייף, אפשר להתאפר קלות.

לאיפור צעיר וקליל המתאים לנערות כדאי להקפיד על שגרה הכוללת שכבת קונסילר מתחת לעיניים ובאזורים נוספים אותם רוצים לכסות. אפשר להשתמש במעט סומק ברונזר בגוון המתאים לעור הפנים, ומעליו למרוח פודרה כדי לקבע את האיפור למקום. לאיפור קליל ולמראה טרנדי וטבעי כדאי להוסיף קו לבן או בגוון העור על קו הריסים, ועל השפתיים כדאי למרוח שפתון בגוון טבעי או לאבלו אדום.

איפור לנערות היוצאות לבילויים

נערות אינן זקוקות לאיפור כבד, עם זאת כאשר הן מתכננות לצאת לבלות עם חברים או משתתפות באירוע משפחתי חשוב, לרוב הן יעדיפו איפור מהוקצע יותר, למשל מריחת עיפרון על קו הריסים ומסקרה שחורה, שכבה דקה של פודרה בגוון העור או בגוון אדום זוהר, אפשר גם להוסיף צלליות בעפעפים בגוון הגוף, ואפשר גם להדגיש ולחזק את עצמות הפנים באמצעות ברונזר ופודרה.

נערות בוגרות יותר יכולות להשקיע באיפור מעט יותר כבד ולהוסיף מייק-אפ קליל, איפור עיניים מלא ושפתון דומיננטי.

חשוב לזכור כי איפור לנערות חייב להדגיש את היופי הטבעי ולא לכסות אותו, עור הפנים בגילאים אלה עדיין בריא ולכן אין צורך להתאפר בכבדות, בנוסף, כדאי להקפיד על איפור קליל ושימוש בגוונים טבעיים, ומומלץ להימנע ממוצרים שלא מכירים ולבטח לא לצאת בבוקר מאופרים במוצר חדש שטרם ניסיתן, או במראה מאומץ מדי.