זה כבר לא רק ״שמאל קיצוני״: היום כבר ברור - השמאל בישראל הוא קיצוני - 0404
+
זה כבר לא רק ״שמאל קיצוני״: היום כבר ברור – השמאל בישראל הוא קיצוני ישי פרידמן

זה כבר לא רק ״שמאל קיצוני״: היום כבר ברור – השמאל בישראל הוא קיצוני

הפגנות השמאל ההזויות הציגו לעם ישראל את התמונה האמתית. השמאל הישראלי הפך לקיצוני. שמאל מסית, שמאל נגד חיילי צה״ל, שמאל נגד דת ומסורת ישראל, נגד הכותל, בעד סילוק יהודים מבתיהם, בעד שחרור ערבים שפגעו בחיילינו ובעד החרמת מוצרים ישראלים.

את כל המגוון הזה ראיתם בהפגנת השמאל בתל אביב. זה לא נקודתי, אלה לא עשבים שוטים. מדובר באחוז גבוה מאוד המייצג את השמאל בישראל. בהפגנות בתל אביב פגשנו את המחרימים עם שלטי BDS, ראינו שלטים של ״די לכיבוש״, ״מוות לציונות״, ״לשחרר את אעהד תמימי״, קללות קשות נגד ראש הממשלה והימין, מיצג גליוטינה לסימון של עריפת ראש ועוד. אחוז השמאל בישראל הוא קטן מאוד ואם מתוך כלל המפגינים ראינו כל כך הרבה שנאה וקיצוניות, הרי שניתן להבין כי רבים בשמאל הישראלי פשוט הפכו לקיצוניים.

תוסיפו למיצגים ולקריאות ההזויות והמטורפות בהפגנת השמאל אירועי הסתה נוספים ותקבלו תמונה קיצונית ומדאיגה: פסל ראש הממשלה שהוצב בצורה בלתי חוקית וזכה לבעיטות בראשו. פוסטר ראש הממשלה עם חבל תלייה, גרפיטי של ראש הממשלה עם צלבי קרס סמוך למעון ראש הממשלה בירושלים, תמונה של השר נפתלי בנט עם צלב קרס והשיא – הגליוטינה בהפגנה במוצאי השבת בתל אביב.

את התמונה האמתית של הקיצוניות בשמאל לא תקבלו בכלי התקשורת המחבקים את הקיצוניים. גם יוצר פסל ראש הממשלה וגם מניף הגליוטינה זכו מייד לראיונות בתקשורת. גם מאייר חבל התלייה חובק וקיבל במה. חיבקו אותם והציגו אותם כנורמטיביים. חיבוק דומה לא ראיתם מעולם לאיש ימין. הבזויה הנתעבת, הערבייה תמימי פוגעת בחיילי צה״ל ובתמורה היא מקבלת שער מוסף בעיתון סוף השבוע ״של המדינה״.

את האמת צריך לומר בקול כתוב ולכתוב באותיות של קידוש לבנה: השמאל בישראל קיצוני. קיצוני ומסוכן מאוד!