בכר: "בוזגלו? חלק בלתי נפרד מההיסטוריה של ב"ש". מאס: "מצפה מהקבוצה לשחק עם ביטחון" - 0404
+
בכר: "בוזגלו? חלק בלתי נפרד מההיסטוריה של ב"ש". מאס: "מצפה מהקבוצה לשחק עם ביטחון" יוסי שקל

בכר: "בוזגלו? חלק בלתי נפרד מההיסטוריה של ב"ש". מאס: "מצפה מהקבוצה לשחק עם ביטחון"

הפועל ב"ש קיימה הבוקר (ראשון) מסיבת עיתונאים לקראת המשחק שיערך מחר באצטדיון טוטוטרנר מול מכבי חיפה במשחק שינעל את המחזור ה-15 בליגת העל. כזכור, אם האלופה תנצח את הקבוצה של רוב מאס, היא תחזור למקום הראשון בטבלה על חשבון הפועל חיפה.

מאמן הקבוצה ברק בכר אמר במסיבת העיתונאים: "טוני וואקמה? הפועל ב"ש הוכיחה בשנים האחרונות שהיא יכולה להתגבר על חיסרון של שחקנים". לגבי חזרתו לטרנר של מאור בוזגלו, אמר בכר: "מאור בוזגלו היה פה הרבה שנים טובות והוא חלק בלתי נפרד מההיסטוריה של המועדון. אנחנו מעריכים אותו על מה שהוא עשה והיום הוא נמצא בקבוצה אחרת. אנחנו לא חוששים באופן מיוחד ממכבי חיפה, מתכוננים למשחק חשוב כמו לכל משחק".

אצטדיון טוטוטרנר צפוי להיות מלא לחלוטין, כולל כ-1500 אוהדים של מכבי חיפה. 

גם מכבי חיפה ערכה הבוקר מסיבת עיתונאים בה נטל חלק המאמן הזמני של הקבוצה, רוב מאס. מאס: "באר שבע האלופה ושמעתי שיש שם אווירה נהדרת. אני מצפה מהשחקנים שלי לשחק עם ביטחון ולהוכיח שהם מוכנים. אני עובד עם הקבוצה במשך שבועיים ואני חושב שהשחקנים באמת רוצים לעבוד קשה".

חגית אברהם

על הסטטיסטיקה מול הפועל באר שבע בשנים האחרונות, אמר מאס: "הסטטיסטיקות נועדות להישבר אחת לכמה זמן, אם נבוא בגישה תבוסתנית עדיף שנישאר בבית. סטטיסטיקה היא שום דבר מבחינתי".