הרב דרוקמן נגד הפגנות השמאל: ״מתנגד נחרצות - מהלך מסוכן״. הליכוד: ״הפגנה שכל מטרתה להפיל את הממשלה״ - 0404
+
הרב דרוקמן נגד הפגנות השמאל: ״מתנגד נחרצות – מהלך מסוכן״. הליכוד: ״הפגנה שכל מטרתה להפיל את הממשלה״ שלמה מור, 0404

הרב דרוקמן נגד הפגנות השמאל: ״מתנגד נחרצות – מהלך מסוכן״. הליכוד: ״הפגנה שכל מטרתה להפיל את הממשלה״

שתי הפגנות השמאל, בירושלים ובתל אביב, לא הצליחו להביא הערב (מוצ״ש) מפגינים רבים ולבטח מדובר בכמות קטנה בהרבה מההפגנות בשבועות האחרונים בתל אביב.

בימין תוקפים את יועז הנדל שארגן את ההפגנה וניסה להציגה כהפגנת ימין. מקצה אל הקצה ציינו בימין כי מדובר בהפגנת שמאל שכל מטרתה הפלת ממשלת הימין.

הרב חיים דרוקמן, זקן רבני הציונות הדתית ויו״ר מרכז ישיבות ואולפנות ״בני עקיבא״, יצא הערב בקריאה נחרצת נגד ההפגנה שמארגן יועז הנדל בירושלים נגד ראש הממשלה נתניהו ונגד ההפגנה בתל אביב.

הרב דרוקמן פרסם מכתב וציין כי, ״רצוני להביע את התנגדותי הנחרצת להפגנות השונות שמטרתן הפלת הממשלה, וביניהן ההפגנה המתוכננת הערב בירושלים. כולנו זוכרים את המהלך המסוכן שהביא בשנת 1992 להפלת ממשלת הימין ולהבאת הסכם אוסלו המסוכן שהביא ללמעלה מאלף הרוגים״.

עוד כתב הרב דרוקמן: ״אין זאת העת למהלכים מסוכנים שעלולים להביא להפלת הממשלה והחלפת השלטון, שחלילה יעמיד בסכנה גדולה את עולם התורה ואת ארץ ישראל״.

מהליכוד נמסר בתגובה: ״הימין לא קונה את הבלוף. כולם מבינים שזו לא הפגנה נגד השחיתות אלא הפגנת לויין של השמאל ברוטשילד בחסות אלדד יניב ונוני מוזס שכל מטרתה להפיל את ממשלת הליכוד. מצביעי הימין לא מתרשמים מקומץ של נאיבים ואינטרסנטים שמשתפים פעולה עם השמאל והם לא יחזרו על הטעות של הפלת ממשלת ליכוד והבאת אסון אוסלו ג על מדינת ישראל״.