חברי הכנסת חזן וגליק: לא נגיע להפגנה בירושלים - זאת הפגנת שמאל - 0404
+
חברי הכנסת חזן וגליק: לא נגיע להפגנה בירושלים – זאת הפגנת שמאל מטה ארגוני המקדש

חברי הכנסת חזן וגליק: לא נגיע להפגנה בירושלים – זאת הפגנת שמאל

חברי הכנסת אורן חזן ויהודה גליק הודיעו באופן סופי ורשמי על כך שהם לא יגיעו להפגנה שמארגן יועז הנדל במוצאי השבת בירושלים, זאת לאחר שהבינו שמטרתה היא הפלת שלטון הליכוד.

חבר הכנסת אורן חזן: ״לתומי בניתי על עצרת של הימין נגד השחיתות, אך לנגד עיניי היא הופכת לעוד הפגנת שמאל אנטי ביבי… אין לי כוונה לחלוק במה עם בוגי, שר שסרח, בהפגנה נגד רה"מ וראש המפלגה שלי״.

חזן הוסיף כי, ״אפילו את הדבר הנקי הזה בוגי מצליח ללכלך למען מטרותיו הפוליטיות. אני קורא לכל איש ימין אמיתי שלא ללכת להפגנה!״.

גם ח״כ יהודה גליק, שהתלבט אם להגיע לאירוע, הבהיר היום כי החליט להימנע מכך. ״נחשפתי אחד אחרי השני למשתתפי העצרת שהם כולם אנשים שיש לי כלפיהם הערכה רבה מאד. דא עקא שכשהקשבתי לדבריהם נחרדתי וזיהיתי שבניגוד גמור לרושם שקיבלתי הן מהפניות של יועז אליי והן מתחושת הבטן הראשונה שלי כלפי הדמויות הפועלות הרי שמדובר בסופו של דבר "באותה גברת בשינוי אדרת": משה בוגי יעלון, אריה אלדד ואף יועז הנדל עצמו עלו בזה אחר זה והסבירו כמה שבכל הרוע יש אשם אחד והוא ראש הממשלה שלנו״.

״נדלקה לי הנורה האדומה״, הסביר גליק, ״שוב יש כאן הפגנה פוליטית מובהקת שמפנה את האצבע כלפי גורם אחד. לא ממלכתיות ולא יושר ציבורי רק פוליטיקה. ברור שבעצרת כזאת אין לי שום כוונה, רצון או יכולת להגיע״.