עלות השתלת שיניים - 0404
+
עלות השתלת שיניים deposit photo

עלות השתלת שיניים

השתלת שיניים הפכה לאחת משיטות הטיפול הנפוצות שיש וזאת משום שבאמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של השתלת שינים, שבאמצעותה ניתן ליהנות משיניים חדשות, עמידות, המקובעות אל תוך הפה בצורה שמחזיקה מעמד לאורך שנים.

כיום ישנם השתלות שיניים שמתבצעות תוך יום אחד וישנן כאלה שנעשות במספר טיפולים כאשר מחיר השתלת שיניים תלוי גם במהירות ויעילות העבודה.

בנוסף חשוב לדעת שלפני השתלת שיניים חושב לבצע השוואת מחירים קפדנית ולאחר מכן לבחור רק ברופא מומלץ ומנוסה שיוכל לבצע את התהליך.

אז מהי בכלל השתלת שיניים? ומה העלות שלה?

השתלת שיניים כפי שהזכרנו היא תהליך שבה המטופל יכול ליהנות משיניים חדשות היכן שהשיניים שלו חסרות, שבורות או רקובות.

השתלים מחזיקים מעמד לכל אורך החיים והם עשויים על ידי התקנת ברגים מפלדת אל חלד המשתלבת בחניכיים והיא כזאת שהגוף לא דוחה.

שתלים דנטאליים מותקנים בתוך החניכיים בטכנולוגיה ייחודית אשר בה נעשית הברגת שיניים באמצעות ברגים העשויים מפלדה, תוך התאמה של השיניים לפה. את התהליך ניתן לסיים תוך טיפול אחד או שניים.

מהי עלות השתלת שיניים?

השתלת שיניים היא אינה תהליך זול והיא נחשבת אחד מטיפולי השיניים היקרים שיש שבמידה ויש לבצע השתלת שיניים בכל הפה יכולה להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים. המחיר נקבע בדרך כלל לפי שתל כאשר שתל ישראלי עלותו היא 2,500 ל 45,00 שקלים, בעוד ששתלים שיוצרו בחו"ל עלולים לנע בין 2,500 שקלים ל 5,500 שקלים.

בנוסף יש לקחת בחשבון את המבנה שנעשה על גבי השתל, ואת מוט המתכת המחבר בין השיניים שמותקן במהלך הטיפול ועלותו עלולה להגיע ל 5,000 שקלים.

עוד יש לכלול בעלויות את צילומי השיניים, בדיקת הרופא וטיפולים שיכולים להיעשות בשיניים כמו סתימות, עקירות טיפולי שורש, ועוד.

אז כיצד אפשר לבחור נכון רופא שיניים לצורך תהליך השתלה?

על מנת לבחור בצורה נכונה רופא שיניים יש לבצע סקר מחירים בין כמה רופאי שיניים מומלצים, לבדוק את הניסיון של רופא השיניים, לקבל הצעת מחיר ורק לאחר מכן להתחיל את התהליך.

עוד חשוב לבחור בין רופאי שיניים שיכולים לסייע לכם לבצע עסקת תשלומים בין אם מדובר בפריסת תשלומים בצ'קים או בכרטיס אשראי, וזאת על מנת שתוכלו לעמוד בתשלומים ולהשלים את הטיפול.

מידע נוסף על ציפוי שיניים:

www.topazdental.co.il/כל-מה-שרציתם-לדעת-על-ציפוי-שיניים/