אזרחי חו"ל לילדי יצהר: המשיכו לטייל בארצכם ללא מורא - 0404
אזרחי חו

אזרחי חו"ל לילדי יצהר: המשיכו לטייל בארצכם ללא מורא

אזרחים מרחבי העולם במכתב משותף שנשלח לילדים שהותקפו בטיול הבר-מצווה: "אנו מחזקים אתכם על היאחזותכם בחבל הארץ היפה והחשוב הזה, בו נלחמו המכבים כנגד צבאות היוונים, בימים ההם – בזמן הזה". אחד משולחי המכתב מסר בנוסף: "אנחנו רוצים שהילדים ידעו שאנחנו תומכים בהם ומתפללים על האנשים האמיצים שמגנים על ארץ ישראל".  

הילדים מיצהר שהותקפו לפני כשבועיים במהלך טיול בר המצווה על ידי פורעים ערבים, קיבלו היום (ה') מכתב תמיכה וחיזוק בצירוף מתנות ששלחו עשרות תומכי ישראל מרחבי העולם, ששמעו על האירוע הקשה שאירע בעת טיול הילדים סמוך לכפר קוצרא והחליטו להתגייס ולהביע את תמיכתם בילדים ואהבתם להתיישבות מול השנאה ותאוות הדם של הפורעים. במכתב הביעו את כאבם על האירוע הקשה שחוו הילדים וכתבו כי הם מחזקים את ידיהם ומקווים כי הילדים "ימשיכו לטייל בשבילי הארץ ללא מורא":

"שמחנו לשמוע שיצאתם מהאירוע בשלום", כתבו התומכים במכתבם, "ואנו מקווים כי תמצאו מזור ועידוד ותמשיכו לטייל בשבילי הארץ ללא מורא. אנו מחזקים את ידיכם ורואים בכם את דור העתיד להמשך קיומה של ישראל בביטחון.

אנו מברכים אתכם בהצלחה רבה בלימודיכם, המשך חברות טובה והמשך בניין הארץ למופת, ומחזקים אתכם על היאחזותכם בחבל הארץ היפה והחשוב הזה, בו הוקם משכן שילה, בו צעד דוד המלך ובו נלחמו המכבים כנגד צבאות היוונים, בימים ההם – בזמן הזה".

החתומים על המכתב הם תומכי ישראל המתגוררים ב- 12 מדינות ברחבי העולם, ביניהן איטליה, שווייץ, גרמניה, הולנד, פינלנד, סינגפור, קנדה וארה"ב. התומכים פעילים בארגון "לב העולם" הנאבק בחרם העולמי במוצרי יהודה ושומרון, ודרכו רכשו התומכים את המתנות לילדים, ביניהן חטיפי חלוה מברקן, מטבעות שוקולד מהר חברון, מוצרי טקסטיל ועוד, לאות הזדהות וחיזוק התושבים.

בוני וניל ויינרב מפלורידה, שניים משולחי המכתב ומפעילי הארגון, מסרו: "אנחנו רוצים שהילדים ידעו שאנחנו תומכים בהם, ושאנחנו מתפללים שאלוקים יגן עליהם ועל כל האנשים האמיצים שמגנים על ארץ ישראל לטובת כל היהודים בעולם".

עו"ד נתי רום, מייסד ארגון "לב העולם", מסר: "אזרחים מרחבי העולם, תומכי ישראל, החליטו להביע את תמיכתם בילדים שהותקפו ולחזק אותם בהמשך אחיזתם בארץ ישראל. אני מברך את שולחי המכתב על רכישת המוצרים והמתנות לילדים. לתוקפי הילדים בטיול ולתנועת BDS והחרם על מוצרי יו"ש יש מטרה משותפת והיא הכחדתה של מדינת ישראל ובפרט ניסיון לגרש את היהודים מחבל הארץ הנפלא הזה, שכפי שכתבו שולחי המכתב, המקום בו החל עם ישראל לחיות כעם בארץ ישראל והמקום בו נלחמו המכבים על הזכות לחיות כיהודים בארצם. וכמו בימים ההם – גם בזמן הזה, התושבים עומדים איתנה על זכותם על הארץ וההתיישבות ממשיכה לצמוח למרות המאמצים נגדה מבית ומחוץ".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]