כבר בשנת הלימודים הקרובה: ממ"ד חדש בקרית יובל - 0404
כבר בשנת הלימודים הקרובה: ממ 0404

כבר בשנת הלימודים הקרובה: ממ"ד חדש בקרית יובל

במכתב רשמי שיצא היום אל תושבי קרית יובל, בישרה עיריית ירושלים על פתיחת בית ספר ממ"ד חדש בקרית יובל, כבר בשנת הלימודים הבאה.

ראש העיר ירושלים ניר ברקת: "הנחיתי את הצוותים החינוכיים לקבוע את אופיו של בית הספר על פי הביקושים בשטח ובתיאום עם המינהל הקהילתי. הקמת הממ"ד החדש תביא לפיתוח נוסף של השכונה ותחזק את תושביה. נמשיך לפעול ללא לאות על מנת להבטיח חינוך מצוין לכלל תלמידי ותלמידות ירושלים".

ממינהל החינוך בעיריית ירושלים נמסר כי להחלטת על הקמת בית הספר קדמה בדיקה מקיפה וארוכה עם כלל הורי התלמידים העולים לכיתה א' בגני הילדים בממ"ד, לגבי צביון בית הספר החדש המבוקש על ידם.

התהליך כלל פגישות עם המינהל הקהילתי, קבוצות אוכלוסייה שונות ופגישה אישית עם כל ההורים לילדי גן חובה בקרית יובל וברמת שרת. על פי תוצאות בדיקה זו הוחלט כי בית הספר נווה עציון בנות יהפוך להיות בית ספר בו ילמדו בכיתה א' בנים ובנות, בכיתות נפרדות ובמרחב משותף. כל פעילויות בית הספר ובכלל זה טיולים, טקסים, הפסקות וכדו' יפעלו ויתקיימו במשותף. בית הספר יהיה ציבורי וללא תנאי קבלה או תהליכי מיון כלשהם.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]