מספיק לירות בתוך הנגמ״ש: גם לבית היהודי חלק בסגירתו הצפויה של ערוץ 20 - 0404
+
מספיק לירות בתוך הנגמ״ש: גם לבית היהודי חלק בסגירתו הצפויה של ערוץ 20 0404

מספיק לירות בתוך הנגמ״ש: גם לבית היהודי חלק בסגירתו הצפויה של ערוץ 20

בכוונה או שלא בכוונה, הבית היהודי בעצמו יורה בראשו של ערוץ 20 ומסייע לגסיסתו וכנראה לסגירתו הצפויה. הירי הזה, מגיע מהמקום הכי לא צפוי. הכי לא צפוי עבור מצביעי המפלגה.

על צופי ערוץ 20 נמנים רבים ממצביעי הבית היהודי, אז איך קורה שדווקא המפלגה הזאת, שכל כך צמאה וזקוקה לתקשורת מאוזנת, הגיונית, ציונית וימנית, נותנת ידה לסגירתו של הערוץ? אותה מפלגה, שראשיה בנט ושקד טעו בנושא חוק ״ישראל היום״, ממשיכה לטעות ולא נלחמת כמו אריה להצלתו של הערוץ.

הימין הוא גוש אחד. כך הוא צריך להיות וכנראה שבבית היהודי עדיין לא הפנימו זאת. דווקא משרד המשפטים שאותה מובילה בגאון השרה איילת שקד, דווקא הוא, מחליש את ערוץ 20 ופועל לסגירתו. קשה, עד בלתי נתפס, להבין זאת.

בשמאל, מצופפים שורות כדי להציג חזית אחת. אמנם חזית הזויה, אך עדיין כזאת שמתלכדת, מאחר ושם מבינים את המשמעות של כח אחד. בימין, עדיין לא הבינו שאפשר להתאחד ולרוץ יחד. לעשות את ההבדל האמיתי בין ממשלת ימין לבין ממשלה עם כוח תקשורתי וכוח מלא מהעם.

ערוץ 20 הוא ערוץ הטלוויזיה היחידי שמביא את הקול הלאומי השפוי. ההגיוני. זה שרוב העם רוצה לשמוע. משום מה, הבית היהודי לא נלחם כדי שהקול ימשיך להשמע.

ציוצים בטוויטר מצד ראשי הבית היהודי אינם מספיקים כלל. ציוצים יפים לכמה דקות שהופכות לציטוט תקשורתי. אח״כ, הם נעלמים כלא היו.

הבית היהודי, יחד עם הליכוד כולו, ליברמן שצייץ גם הוא ונוספים, צריכים לשלב זרועות יחד ולקבוע – ערוץ 20 לא ייסגר!