נתניהו: ״אז יהיו המלצות... רוב ההמלצות מושלכות לפח - כשהאמת תצא לאור, ייחשף הציד המתוכנן״ - 0404
+
נתניהו: ״אז יהיו המלצות… רוב ההמלצות מושלכות לפח – כשהאמת תצא לאור, ייחשף הציד המתוכנן״ ערוץ 20

נתניהו: ״אז יהיו המלצות… רוב ההמלצות מושלכות לפח – כשהאמת תצא לאור, ייחשף הציד המתוכנן״

ראש הממשלה בנימין נתניהו לקח הערב חלק בכנס הדלקת נר שמיני של חנוכה עם מפלגת הליכוד שנערך בכפר המכבייה. נתניהו התקבל בחום רב ובחיבוק גדול.

ראש הממשלה התייחס לחקירות המתנהלות בעניינו והבהיר כי אינו מתרגש מכך וכי ״לא יהיה כלום, כי אין כלום״. נתניהו הוסיף ואמר: ״בעוד שבועות בודדים יישבו באולפני הטלוויזיה עיתונאים והכותרות יהיו – המלצות חמורות ביותר, מהחמורות שידעה המדינה. איך אני יודע? כי כבר לפני שנה הודלפה הידיעה: 'המשטרה תמליץ להגיש כתב אישום נגד נתניהו' ואני אומר לכם, לא יהיה כלום, כי אין כלום".

נתניהו מנה את הישגי הממשלה: "מדינת ישראל עוברת ימים היסטוריים. 100 שנים אחרי הצהרת בלפור, 70 שנים אחרי הקמת המדינה נשיא ארה"ב הכיר בירושלים כבירת ישראל. כל הכבוד לו. זה הישג מדיני ראשון במעלה לישראל. טראמפ הבטיח להכיר בירושלים במהלך הבחירות. אמרתי לו שזה צעד מתבקש והיסטורי. היו מי שניסו לשכנע אותו שישראל לא באמת רוצה את הצעד הזה. הנשיא דיבר איתי כמה פעמים והבהרתי לו – ישראל כן רוצה. מה זה רוצה? אלפי שנים רוצה".

ראש הממשלה הוסיף: ״המאמצים הדיפלומטיים האלה נשאו פרי וייזכרו לדורות כמו ביקור טראמפ בכותל. באו"ם אומרים שהכותל זה שטח פלסטיני כבוש. יש לי חדשות בשבילכם: זה שלנו ותמיד יישאר שלנו. לפני 2,000 שנה המכבים חנכו את בית המקדש והדליקו בו את פח השמן. אני רוצה להזכיר – המכבים לא היו פלסטינים. הם היו יהודים, אחים, לוחמים. איזו גאווה. אנחנו ברוח המכבים הופכים את ישראל למדינה חזקה מאוד. לכח עולמי עולה״.

"אנחנו שומרים על ביטחון ישראל ועושים זאת בכל מקום – בים, באוויר וביבשה, מהצפון ועד הדרום. אנחנו מבהירים לאוייבינו עקרון פשוט – מי שפוגע בנו, אנחנו פוגעים בו. מי שמאיים להשמיד אותנו, שם עצמו בסכנת כלייה. ישראל הופכת לאחת הכלכלות המתקדמות בעולם. העלינו את הצמיחה, העלינו את שכר המינימום ושכר החיילים, הוצאנו גז מהמים והפכנו למעצמת סייבר עולמית. רואים את זה בכל חלקי הארץ".

ראש הממשלה התחייב גם לשמור על ערוץ 20 ולמנוע את סגירתו: "נדאג שלא רק אנשי שמאל יישבו באולפנים".

ראש הממשלה אף ציין כי אנשי רוטשילד (המפגינים בתל אביב) הם אנשי שמאל הממומנים ע"י הקרן החדשה לישראל: "הם נושאים שלטים הקוראים להפסיק את הכיבוש, ומניפים שלטי תמיכה ב-BDS ואומרים לנו שזה לא פוליטי״?