כָּלָאם פָאדִי - ערוץ 20 קרוב לסגירה. הימין מאפשר רק קול שמאלני וערבי מול רוב יהודי שקולו נעלם - 0404
+

כָּלָאם פָאדִי – ערוץ 20 קרוב לסגירה. הימין מאפשר רק קול שמאלני וערבי מול רוב יהודי שקולו נעלם

זה פשוט לא יאמן ובלתי נתפס. ממשלה ימנית, מפלגות ימניות. אולי הממשלה הכי ימנית שהיתה עד היום, אבל אף אחד מתוכה אינו פועל למען הציבור ששלח אותו לכנסת וזאת כדי שישמיע את קולו. את קול העם. שישמיע את קולו בתקשורת.

ערוץ 20 בא מאהבה. בעלי הערוץ שהגיח לפני כמה שנים אל מסכי הטלוויזיה שלנו, השקיעו ממון רב כדי להציג את הטוב וממש לא כדי להרוויח. הרווח שלו הוא הסיוע לעם ישראל. הסיוע לטוב. להראות את הדברים היפים שאינם מקבלים במה ובעיקר – לתת לרוב עם ישראל אפשרות לקבל טלוויזיה אחרת. לצפות במהדורת חדשות כפי שהוא רוצה לראות. לא פייק ניוז, לא נגד ונגד, אלא בעד. בעד עם ישראל, בעד כוחותינו היקרים ובעד מסורת ישראל. אין ברכה טובה מזה לאוהבי התקשורת ואין מתנה טובה מזו לממשלת ישראל, בעיקר לרוב חברי הכנסת הנמצאים בצד הימני-הגיוני של המפה.

עד היום, איך אומרים בערבית? ״כָּלָאם פָאדִי״ – שטויות והמצאות. רק הבטחות ללא שום כיסוי. בפעם הקודמת שערוץ 20 היה קרוב לסגירה, כולם שחררו הצהרות שלא ייתנו יד לסגירת הערוץ החשוב והנה מגיע הרגע – הערוץ קרוב מתמיד לסגירה ואולי מדובר בעניין של ימים בודדים בלבד. כנראה שלימין טוב יותר להתנהל עם ערוצי תקשורת מהצד השמאלי של המפה ועם דעות שקרובות יותר לחיבוק הערבים, גם על חשבון חיילינו.