דגן: "ההתיישבות בשומרון עומדת לצד עובדי טבע - כולנו עם אחד" - 0404
+
דגן: "ההתיישבות בשומרון עומדת לצד עובדי טבע – כולנו עם אחד" מועצה אזורית שומרון

דגן: "ההתיישבות בשומרון עומדת לצד עובדי טבע – כולנו עם אחד"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן פנה הבוקר ללשכת ראש הממשלה וביקש כי בפגישתו של נתניהו עם מנכ״ל חברת טבע קור שולץ יובהר כי אין תוקף לפעילות החברה בישראל אם המפעלים בירושלים ייסגרו והעובדים בהם יפוטרו. ההתיישבות בשומרון עומדת לצד עובדי טבע – כולנו עם אחד.

דגן קיבל פניה מיו״ר ועד עובדי מפעל הטבליות של טבע בירושלים איציק בן סימון ולאחר מכן, בימים האחרונים, הגיעו פניות מתושבי יו"ש המועסקים במפעלי טבע המבקשים כי יפעל בנושא מול ראש הממשלה. 

קודם לכן היום שוחח ראש מועצת שומרון יוסי דגן עם יו״ר הסתדרות העובדים הלאומית יואב שמחי. דגן הודיע כי ״כולנו עם אחד, נעמוד יחד עם עובדי טבע במאבקם לשמירה על מקום עבודתם. 

ההתיישבות בשומרון עומדת באופן מלא לצד עובדי טבע בכל הארץ ותפעל על מנת שכלל לא תהיה פגיעה בעובדים הישראלים של טבע". 

דגן הדגיש כי הפניה היא לא בגלל העובדים מיו"ש, אלא כללית ומען כלל העובדים: "זה מאבק של כל עם ישראל, זו סולדריות בסיסית וכל מי שאכפת לו צרחך לחזק ולהשמיע קול. אפעל יחד עם ההתיישבות בשומרון כדי שמפעלי טבע בירושלים, בירת ישראל, יישארו פתוחים ופעילים״. עוד הוסיף דגן כי הוא בטוח שרוהמ חיובי ופועל כדי לסיים את המשבר ולמנוע את פיטורי העובדים: "פנייתי לראש הממשחה היא בגדר לחזק את המחוזקים. אני יודע שראש הממשלה כואב את כאבם ורוצה לפתור את המשבר ולמנוע את סגירת המפעלים".