הנשיא דונלד טראמפ במכתב אישי לראש עיריית קריית ים דוד אבן צור – "ריגשת אותי" - 0404
+
הנשיא דונלד טראמפ במכתב אישי לראש עיריית קריית ים דוד אבן צור – "ריגשת אותי" עיריית קריית ים

הנשיא דונלד טראמפ במכתב אישי לראש עיריית קריית ים דוד אבן צור – "ריגשת אותי"

נשיא ארצות הברית, דונאלד טראמפ, בתגובה לראש עיריית קריית ים: "אני מודה לך על הכבוד הגדול בכך שהחלטת להקדיש לי את הפארק החדש של קריית ים היפה". במילים חמות אלה פנה השבוע נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, לראש העיר דוד אבן צור, והודה לו באופן אישי על המחווה העירונית.

כזכור החליט ראש עיריית קריית ים להקדיש את הפארק החדש ההולך ונבנה בעיר לנשיא ארצות הברית, כאות הערכה והוקרה על הודעתו ההיסטורית להכיר בירושלים כבירת ישראל. "מרגש אותי לדעת שהעם בישראל שואב עידוד מהחלטתי להכיר בירושלים כבירת ישראל". כך כתב נשיא ארצות הברית לראש העיר וביקש ממנו לברך בשמו את כל תושבי עירו.

(בתמונה: המכתב המלא מנשיא ארצות הברית, דונאלד טראמפ)

בסוף השבוע אישרה מועצת העיר פה אחד את הצעתו של ראש העיר בנושא שמו של הפארק החדש. בהקמת הפארק תשקיע העירייה כארבעה מיליון שקלים והוא עתיד להיות אחד הפארקים האקולוגיים והמדעיים הגדולים ביותר באזור, בשטח כולל של כשבעה דונמים.

בתחילת השבוע שיגר ראש העיר מכתב לשגריר ארצות הברית בישראל , דיויד פרידמן, והזמין אותו לבוא ולהשתתף באירוע ההשקה של הפארק החדש, באביב הקרוב. ראש עיריית קריית ים דוד אבן צור אשר קיבל לידיו את מכתב התודה, הודה כי הוא מתרגש לקבל את מכתבו החם של הנשיא: "המכתב הזה מוכיח את מה שידעתי תמיד וזו העובדה שנשיא ארצות הברית הוא אדם עם לב חם ואהבה גדולה למדינת ישראל. אני בטוח שהפארק שנחנוך בחודש אפריל הקרוב, יהיה מקום אשר יביא לידי ביטוי את ההערכה הרבה של כולנו לנשיא טראמפ ויהדק את היחסים הטובים ושיתוף הפעולה בין ישראל לארצות הברית".