שירותי הסעדה למפעלים וחברות - 0404
+
שירותי הסעדה למפעלים וחברות

שירותי הסעדה למפעלים וחברות

כל מפעל וכל חברה מעוניינים לייצר קו מוצרים ושירותים מתקדמים עבור לקוחותיהם.
הדבר דרוש הן על מנת להצליח לעמוד בתנאי התחרות הקיימים והן בכדי לשמור על לקוחות נאמנים.

 כיצד עושים זאת ?

תפוקת הייצור של העובדים תלויה בגורמים רבים כמו הטכנולוגיה הקיימת במפעל או בעסק, איכות העובדים ומידת מומחיותם, תנאי העבודה, האווירה ועוד. על מנת לשמור על אווירה טובה ושביעות רצון גבוהה של העובדים יש להשקיע בהם מחשבה וכספים. הדבר יכול להתבטא בימי גיבוש וימי כיף, אירועי חברה, מתנות לחג ועוד, אך כיום  אחד הדברים הבסיסיים ביותר אשר ידאגו להשאיר את העובדים שלכם מרוצים עם תחושת הערכה וסיפוק במקום עבודתם- הוא שרותי הסעדה בעבודה.

ארוחות לעובדים חשובות לא רק על מנת לתת להם אנרגיה לה הם זקוקים במהלך היום אלא גם כדי להרגיש כי המקום משקיע ודואג להם. כיום העובדים נמצאים בעבודה שעות רבות, במפעלים רבים העובדים מגיעים בשעות הבוקר המוקדמת ונמצאים שם עד סוף היום – מבחינה פיזיולוגית ומדעית גוף האדם זקוק לאנרגיה זמינה ע"מ לשמור על עירנות גבוהה, פרודוקטיביות וחיוניות .

משעות הבוקר בעבודה ועד לסוף היום, העובדים צריכים לקבל מענה שיענה על הצרכים הבסיסיים של אדם, הם יזדקקו ל-2 ארוחות מלאות- ארוחת בוקר וארוחת צהריים, בנוסף לארוחת ביניים קלה היכולה לכלול סנדוויצ'ים ומשקה חם.. יש לזכור כי ככל שרמת האוכל תהיה גבוהה ומוקפדת יותר כך העובדים יהיו מרוצים יותר מההשקעה שהם זוכים לה במקום עבודתם, הדבר יתבטא בצורה מידית בתפוקה גבוהה ואיכותית יותר ובעובדים שמחים ומרוצים יותר.

עובדים יקרים – האוכל מוכן

כאשר מדובר על מפעלי תעשיה או מחסנים לרוב לא תמצאו שם חדרי אוכל מפוארים ומסודרים כמו בגופים ציבוריים או בחברות הייטק. אך יש פתרון אחר ,במקום המפעל יכול לספק שירותי הסעדה לעובדיו בצורה של מנות אישיות – חמגשיות .

כיום המנות האישיות משמשות פתרון מצוין למפעלים וחברות שאין ברשותם חדר אוכל מסודר עם שרותי הגשה וניקיון, מנה אישית לעובד במפעל יוצרת פתרון הסעדה מושלם של ארוחות מוכנות.

ארוחות מוכנות המכילות את כל מרכיבי המזון הדרושים לאדם מנה עיקרית-חלבונים, מנת תוספת- פחמימות ומנה ירקנית בנוסף לשמירה על בניית ארוחות מוכנות הכוללות את כל אבות המזון והערכים התזונתיים הדרושים. ארוחה מוכנה במנה אישית כוללת גם סלטים,לחמים ומנת פרי לקינוח, מפעלים רבים וחברות דואגות לספק לעובדיהם ארוחה מוכנה הכוללת גם פחית משקה או מים מינרליים להשלמת הארוחה לעובד. בנוסף לארוחה העיקרית לרוב תהיה גם פריסה של ארוחת ביניים או אחה"צ אשר תכלול כריכים, סנדוויצ'ים, סלטים ועוד…..

יש מפעלים וחברות רבות הזקוקים לשירותי הסעדה גם עבור העובדים שנשארים עד מאוחר או שעובדים במשמרת לילה. גם ארוחת ערב מוגשת בחברה וניתן לבחור ממגוון של ארוחת מוכנות, מתפריטים שונים ומגוונים בשריים וחלביים או פריסה מפנקת שמבטיחה שאף אחד לא יישאר אדיש אליה.

הארגון צועד על קיבתו

שירותי הסעדה הם כבר מזמן לא מותרות אלא תנאי רווחה בסיסיים לעובדים של כל חברה גדולה. בין אם מדובר בתעשיית ההייטק, הביטחון או הרפואה הרי שחברות אלה הן חברות מרכזיות ומובילות אליהן מופנות עיניהן של כל החברות הקטנות. חברות אלה משמשות דוגמה לכולם ומכתיבות את התנאים בעולם ההעסקה נוכחותו של חדר אוכל מרשים עם קייטרינג מקצועי המגיש מגוון מנות ותפריטים מוקפדים הם בגדר חובה כיום לכל חברה.

על מנת לספק לעובדים שלכם שירותי הסעדה מקצועיים ומפנקים,  פנו כעת אל קייטרינג Meal-Man ונשמח לעמוד לשירותכם